top of page

Příprava ve VelMezu nám vůbec nevyšla

VelMez/NMNM - V sobotu zajíždělo první mužstvo k přípravnému utkání do Velkého Meziříčí. Kde se utkalo s třetiligovým sousedem v MSFL, zápas našim hráčům vůbec nevyšlo a za konečný stav můžeme být nakonec rádi.

FC Velké Meziříčí - SFK NMnM 6:0 (1:0)


Sestava: Šmída - Trojánek, Vícha, Švanda - Hekerle, Michal (60. Jícha), Novotný, Jícha (46. Bača) - Pártl (46. Sytař), Matulka, Duba


Domácí mužstvo bylo celé utkání lepší ve všech herních činnostech a zaslouženě vyhrálo. V 1.pol. jsme vzdorovali až do 45.min., kdy po nepřesné naší kombinaci soupeř podnikl rychlý protiútok a nedůsledné bránění obránců vedlo ke skórování Vošmery, který dopravil míč do sítě skluzem ze 3m vzdálenosti.

2.pol. už byl zcela v režii domácích hráčů, kteří nás dostávali pod trvalý tlak ze kterého pramenily chyby a následně góly. Od 60.min. jsme změnili rozestavení, ale ke zlepšení to nevedlo.


Trenér Procházka k utkání říká: "I když jsme hráli v kombinované sestavě, tak 6 obdržených gólů je ostudných a všichni hráči co dnes byli na hřišti by si to měli uvědomit a zapracovat na zlepšení."

488 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page