top of page

Penalta rozhodla zápas v Hodoníně, opět se vracíme bez bodu.

Hodonín / Nové Město - Vrchovina byla velmi odhodlaná přivést body z venkovního hřiště. Jenže na pátečním tréninku se opět zranil Radek Matulka a proto do Hodonína vůbec neodcestoval. V rámci 9. kola (10.hrané) MSFL nás čekal nováček MSFL z Hodonína.FK HODONÍN - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. 2:0 (1:0) branky: 17. Dressler (PK), 73. Bohun.


Sestava FK: Petráš (C) – Helísek, Dressler, Dunda, Sukup – Bohun, Fila (94. Raisigl), Švantner, Jáger (55. Smékal) – Bobčík, Holek (68. Pazdera, 94. Kyselka)

Trenér: p. Švantner


Sestava SFK: Šmída – Vacek, Ráliš (61. Vašek), Hekerle, Sytař (77. Hlaváč), Nečas, Svoboda (86. Jícha), Batelka (C), Duda, Novotný, Šteffl (61. Šmída).

Trenéři: p. Michal, Follprecht„Tomáš Duba s Radkem Matulkou jsou zranění. V ofenzivě nás jejich absence limitovala, směrem dopředu jsme nebyli nebezpeční. Bohužel jsme se nedostali do hry, nevytvořili si prakticky žádné šance,“ pravil po utkání trenér Lukáš Michal.


Celek z Nového Města na Moravě poprvé inkasoval v 17. minutě, kdy otevřel skóre utkání po faulu z pokutového kopu, stoper Patrik Dressler - 1:0. Pokutový kop byl podle hostujícího kouče zlomový moment. „Penalta přišla po naší zbytečné chybě. Zápas byl potom už hodně rozkouskovaný, na obou stranách byla spousta soubojů a faulů. Oba týmy mají silové hráče, byl to spíš boj,“ přiblížil Michal. Po změně stran měl Hodonín územní převahu, na gólovou pojistku si však musel počkat až do 73. minuty. Navýšení výsledku zařídil Petr Bohun, jenž uklidil střílený centr z pravé strany tvrdou ranou do brány - 2:0. Vrchovina se prezentovala pouze střelami ze střední vzdálenosti, ale svatyni domácích prakticky neohrozila.Rozhodčí: Grečmal – Poláček, Gasnárek

ŽK 5:2 (6. Sukup, 71. Petráš, 72. Pazdera, 83. Smékal, 88. Dressler – 64. Šmída, 72. Duda)

Diváci 200
182 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page