top of page

Po zápasové vyjádření asistenta Petra Follprechta.
"Do zápasu jsme vstupovali oslabeni o rychlonožku Matulku (zdravotní potíže), v pozdějším vývoji utkání se to bohužel podepsalo i přes dobrý výkon zaskakujícího Davida Ráliše," a jedním dechem dodává: "Tudíž jsme museli lehce upravit taktiku a vycházet více z bloku a spoléhat na standardky a postupný útok. V prvním poločasu se hrál vyrovnaný duel mezi 16-mi , kdy na straně Uničova byla jedna střela do břevna a u nás jeden únik Davida Ráliše, při troše vůle, mohl sudí pískat faul před 16 a byla by z toho červená karta".

"Druhý poločas navázal na první a dopředu bylo jasné, že zápas směřuje k dělbě bodů a gól nepadne, nicméně po zbrklé rozehrávce Šmídy na obsazeného Vacka došlo ke ztrátě za polovinou hřiště a po střele z 25 m tečoval do protistrany míč Batelka a prohrávali jsme 1:0. Smolný a zcela zbytečný gól. Po gólu měli hráči Uničova do naší otevřené obrany ještě šanci navýšit vedení, nicméně ligový Javorek trefil spojnici."

K úplnému závěru utkání Follprecht říká: "Poslední minuty zápasu jsme mohli vydolovat alespoň remízu, ale střídající Jícha sám před brankářem volil špatné zakončení a brankář střelu vyrazil na roh. Z následného rohu hlavičkoval Martin Ráliš na zadní tyči a poté byl knouckautován domácím hráčem. Píšťalka nepochopitelně zůstala opět němá. A tak utkání skončilo šťastnou výhrou domácích. Celkově byl zápas hrán v bojovném duchu a nebyl příliš pohledný, domácím se sluší pogratulovat a pro nás z toho plyne jediné, naplno bodovat v dalším zápase proti Uherskému Brodu, máme jim co vracet z podzimu."


Další zápas 22. kola MSFL:

- Uherský Brod

- 1. 4. 2023 SO

- 15:30 hod

- NMnM

237 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page