top of page

Podrobnější hodnocení očima trenéra po zápase v Uničově

NMNM - "Do zápasu v Uničově jsme šli s vědomím, že nás čeká ofenzivně silné mužstvo, hrající na tři útočníky s vynikající záložní řadou v čele s Ambrozkem, který diriguje kombinace v ofenzivní fázi hry. Tomu jsme se museli přizpůsobit v rozestavení a také taktiku týmu.

První poločas jsme se snažili bránit z bloku s rychlým protiútokem do soupeřovy defenzívy, což se nám povedlo po pravé straně, kdy Vacek našel přihrávkou náběh Duby, který se prosadil přes stopery utajenou přesnou ránou na přední tyč domácí branky. Do kabin jsme šli v poločase s vedením 0:1, i když musím přiznat herní převahu domácích," doplňuje Pavel Procházka.

O přestávce proběhly částečné taktické změny, jelikož domácí byli nad Vrchovinou především ve středu hřiště. "Ve druhém poločasu začal silný tlakem domácích hráčů, kteří posílali centry z bočních prostor hřiště do vápna, na vysoké hrotové útočníky (Krč, Komenda, Kamas). Po jednom nepovedeném pasu zapadl míč pod břevno překvapeného Doležala. Vyrovnávací gól nás však nesrazil na kolena, nadále jsme se snažili ohrozit domácí branku, což se nám povedlo po dlouhém autovém vhazování Partla a hlavičce Černého, s přispěním domácího brankáře, který si míč nešťastně srazil za svá záda. Tento moment nás ohromně povzbudil a nabídnutou šanci na 3 body jsme již nepustili a po zbytek utkání jsme poctivě odmakali. Naše výborná organizace hry a disciplína dělala domácímu týmu velké problémy. Ve spojení s vynikajícím výkonem gólmana Doležala, to vedlo k zisku důležitých 3 bodů do tabulky. Za předvedený obětavý výkon si celý tým zaslouží velkou pochvalu a uznání. Moc bych chtěl poděkovat také věrným fanouškům za celo zápasové povzbuzování a podporu po celou dobu podzimní sezóny."

167 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page