top of page

Pohár pro vítěze zůstal doma

NMNM - Jednalo se o akci v rámci přípravy našich děti na jarní část sezony, kdy nastoupí do Krajského přeboru přípravek v kopané. Pouze jedinou branku obdržely naše děti na halovém turnaji přípravek, který se konal v sobotu 19.2. v hale v NMNM.


Turnaje se zúčastnilo 6 týmů: SK Bystřice nad Pernštejnem, SK Pernštejn Nedvědice, FC Hlinsko, Tj Nová Ves, výběr holek OFS Žďár nad Sázavou a domáci SFK Vrchovina NMNM.

Děti odehrály celý turnaj s velkou chutí a ve velké pohodě. K vidění byla celá řada pěkných přihrávek, osobních soubojů, brankářských zákroků a vstřelených branek. Děti vyhrály všechny zápasy, pouze napínavé finálové utkání s kamarády z FC Hlinsko skončilo nerozhodně 1:1.

O našem celkovém prvním místě rozhodlo příznivější skóre a tak dětem zazářil na tvářích zlatý úsměv.

Děkujeme dětem za převedenou hru a výbornou reprezentaci klubu a také děkujeme všem, kteří se pod vedením M. Sokolíčka podíleli na přípravě tohoto turnaje.


Pod vedením trenéra J. Follprechta za SFK Vrchovinu NMNM nastoupili: M. Sokolíček, P. Polanský, J. Dlouhý, Š. Bobula, Vít Follprecht, Vojtěch Follprecht, A. Zelený, J. Fousek a M. Dobiáš.

169 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page