top of page

Preview - MOL cup 1 . kolo


Nové Město - Před osmi lety, přesně 24.7.2010, když jsme postoupili do divize z krajského přeboru k nám přijel 24.7. FC Vysočina Jihlava a jednalo se o historický zápas, když jsme porazili na penalty ligový tým z krajského města. Branky ve hře tehdy dávali 34. P. Smetana – 2. Dort. Na penalty jsme potom 5:4 vyřadili našeho soupeře.

Sestava Vrchoviny: Adamec - Kalich, Poul, Burian, Smetana L., Wolker, Michal, Buchta, Horáček, Smetana P., Skalník

Sestava Jihlavy: Uvarenko – Gabriel, Tlustý, Šimáček, Gavrić – Dort (63. Karlík), Halama, Krutý – Dolejš, Bača, Tecl (71. Zelinka).

Po osmi letech přijede v úterý 14.8.2018 stejný soupeř k 1. kolu MOL cupu do Nového Město na Moravě. Před pár týdny jsme se se stejným soupeřem utkali již v přípravě (viz. na jiném místě), prohra 0:3 byla jasná. Převaha našeho soupeře byla naprosto zjevná. Soutěžní utkání je však něco úplně jiného. Před 8 lety zápas pamatují hned 4 naši fotbalisté.

„Šlo o typický pohárový zápas, v němž se domácí outsider vypnul k heroickému výkonu a dokázal vyřadit favorita," komentoval výsledek tehdejší trenér Jihlavy Urban.

Zápas začíná 14.8.2018 v 17 hodin ve "Vrchovina aréně" na Sportovní ulici v Novém Městě na Moravě. Zápas bude rozhodovat trojice rozhodčích Julínek - Podaný, Pfeifer.

#MOLCUP #POZVÁNKA #VYSOČINAJIHLAVA #PROGRAM #ZÁPAS #SFK #201819

202 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page