top of page

Příprava na MSFL zahájena


Nové Město - S jednadvaceti hráči, mezi nimiž jsou tři nováčci, zahájili přípravu na premiérový ročník ve třetí lize v Novém Městě na Moravě.

Trenér Richard Zeman přivítal z Jihlavy vypůjčené hráče - Jakub Rychetník (1996) s Tomášem Dubou (1996) a z Nové Vsi Ondřej Šandera (1992). Pod Zemanem už prvně jmenovaní třetí ligu hráli v Třebíči, proto si je kouč Vrchoviny vybral. „Mám s nimi velmi dobrou zkušenost. Jsou to hráči, kteří by nám měli pomoct, Ondru Šanderu dobře znám z mého minulého působení v NMnM a jsem velice rád, že to chce zkusit“, řekl.

Čerstvý mistr divize D půjde do MSFL pochopitelně s cílem udržet se. „Když už jsme se do třetí ligy dostali, tak v ní určitě nechceme hrát pouze rok,“ řekl Zeman. Ladit formu bude jeho tým ve třech přípravných a jednom pohárovém zápase. S výjimkou jihlavské juniorky jde ve všech případech o divizní týmy.

„Jde sice o soupeře z nižších soutěží, ale v Blansku teď v létě vzniká silnější tým, než byl v minulé sezoně Tišnov, a bude jedním z hlavních favoritů divize. Vysoké Mýto pak dlouho hrálo o postup a skončilo druhé v divizi C. Jsou to soupeři, kteří nás hodně prověří. Ve Velké Bíteši se pak musíme v pohárovém utkání popasovat s rolí favorita a cílem je samozřejmě postoupit a hrát doma s Jihlavou“, dodal Zeman, jehož tým bude trénovat čtyřikrát týdně.

Zahájení přípravy: 10. 7.

Zápasy:

14. 7. Jihlava jun., 10.30 (Rad. Svratka)

18. 7. Blansko, 18.00 (Rad. Svratka)

21. 7. V. Mýto, 17.00 (N.Město)

29. 7. V. Bíteš, 17.00 (V)

#PŘÍPRAVA #MSFL #VYSOČINAJIHLAVA #BLANSKO #VYSOKÉMÝTO #VELKÁBÍTEŠ #SFK #NMNMVMSFL

582 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page