top of page

Příprava na MSFL zahájena


Nové Město - S jednadvaceti hráči, mezi nimiž jsou tři nováčci, zahájili přípravu na premiérový ročník ve třetí lize v Novém Městě na Moravě.

Trenér Richard Zeman přivítal z Jihlavy vypůjčené hráče - Jakub Rychetník (1996) s Tomášem Dubou (1996) a z Nové Vsi Ondřej Šandera (1992). Pod Zemanem už prvně jmenovaní třetí ligu hráli v Třebíči, proto si je kouč Vrchoviny vybral. „Mám s nimi velmi dobrou zkušenost. Jsou to hráči, kteří by nám měli pomoct, Ondru Šanderu dobře znám z mého minulého působení v NMnM a jsem velice rád, že to chce zkusit“, řekl.

Čerstvý mistr divize D půjde do MSFL pochopitelně s cílem udržet se. „Když už jsme se do třetí ligy dostali, tak v ní určitě nechceme hrát pouze rok,“ řekl Zeman. Ladit formu bude jeho tým ve třech přípravných a jednom pohárovém zápase. S výjimkou jihlavské juniorky jde ve všech případech o divizní týmy.

„Jde sice o soupeře z nižších soutěží, ale v Blansku teď v létě vzniká silnější tým, než byl v minulé sezoně Tišnov, a bude jedním z hlavních favoritů divize. Vysoké Mýto pak dlouho hrálo o postup a skončilo druhé v divizi C. Jsou to soupeři, kteří nás hodně prověří. Ve Velké Bíteši se pak musíme v pohárovém utkání popasovat s rolí favorita a cílem je samozřejmě postoupit a hrát doma s Jihlavou“, dodal Zeman, jehož tým bude trénovat čtyřikrát týdně.

Zahájení přípravy: 10. 7.

Zápasy:

14. 7. Jihlava jun., 10.30 (Rad. Svratka)

18. 7. Blansko, 18.00 (Rad. Svratka)

21. 7. V. Mýto, 17.00 (N.Město)

29. 7. V. Bíteš, 17.00 (V)

582 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page