top of page

Proti lídrovi KP vedení nestačilo

NMNM - Svěřenci trenéra Poula se v neděli loučili v derniéře KP na domácím hřišti proti vítězi KP, FK Maraton Pelhřimov. Domácí byli hodinu lepším týmem, když to vyjádřili také dvěma góly. Poté však svěřenci Richarda Zemana zabrali, vyrovnali a nakonec sahali i po vítězství.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - FK MARATON PELHŘIMOV 2:2 (1:0) branky: 32. Hlaváč, 57. Slavíček - 76. a 82. Honzl

Za malé návštěvy, za krásného počasí se hrál ve Vrchovina aréně bezstarostný fotbal. První střelu vyslal na Pecha, Sytař, ale jeho jedovka šla těsně nad břevnem. Po půlhodině se rozjela nátlaková akce domácích, když střelu hostující brankář ještě stačil vyrazit, ale na dorážku Hlaváče již nestačil - 1:0. Těsně před přestávkou po rohu mohli hosté vyrovnat ze závaru, ale na brankové čáře zachránil krajní obránce Blažíček P.

Hned po přestávce mohli hosté vyrovnat bombou z 18 metrů, ale gólman Sáblík kryl i dorážku a svůj tým podržel. Po centru zprava mohl Fialka opět vyrovnat, ale minul svatyni. Nedáš - dostaneš. Hned z protiútoku se sám do vápna probil Slavíček a střelou na zadní tyč zvýšil vedení - 2:0. Hosté vystřídali a zvýšili svoji aktivitu. Hosté mohli ze standardky snížit, ale proti byl Sáblík. Toho se konečně dočkali v 76. minutě, když na zadní tyč pálil střídající Honzl - 2:1. Po dvou minutách byl k vidění závar před Sáblíkem, ale Polnický odvrátil. To se bohužel nepovedlo ve 82. minutě, kdy se přesně k tyči opět trefil Honzl a vyrovnal - 2:2. Navíc Sáblík pět minut před koncem zápasu, vychytal stejného střelce a zachránil tak domácím alespoň bod za remízu.

Rozhodčí: Machát - Nebola, Cirhan

ŽK 1:4

Diváci 115

Sestava SFK: Sáblík - Chytrý, Blažíček P., Blažíček R. (K), Veselý (51. Peňáz), Slavíček, Sytař, Polnický, Dobrovolný V., Boušek (62. Kutra), Hlaváč (46. Červenka)

Trenéři: Poul, Němeček

Vedoucí týmu: Dacer

186 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page