top of page

Proti Slovácku žádné zklamání, Nové Město si alespoň prokleplo kádr


Nové Město na Moravě Výsledek byl jednoznačný. Slovácko zvítězilo v pohárovém zápase v Novém Městě na Moravě 5:0. Prvoligový soupeř jasně udával noty. Zklamání však v domácím táboře nenastalo. Ostatně nebyl ani důvod. Ostatně se nedalo čekat, že by se neprojevil rozdíl dvou soutěží.

„Rozhodla prvoligová kvalita Slovácka, které bylo na utkání dobře mentálně nastavené a od úplného začátku zápasu šlo za přesvědčivým postupem. Bylo vidět, že chtěli dát rychle gól, což se jim podařilo. Některé inkasované branky byly po laciných chybách, na druhou stranu nás k nim přinutil vyspělejší soupeř. Třeba čtvrtá či pátá branka, tam nás ale rozebrali do posledního šroubku. Závěr jsme ale dohráli se ctí, překvapení se nekonalo, rozdíl dvou soutěží byl znát, tak by to ale mělo být,“ řekl trenér Nového Města Richard Zeman.

Slovácko přijelo na Vysočinu s jasným cílem, který také splnilo.

„Vůbec jsme domácí nechtěli pustit do žádných šancí, chtěli jsme vysoko napadat, abychom soupeře drželi co nejdál od naší branky. To se podařilo, získávali jsme spousty balonů, z toho pak vyplývaly naše útočné akce, takže spokojenost,“ pochvaloval si hostující kouč Martin Svědík. Vrchovina se dostala prakticky do jediného náznaku příležitosti za stavu 0:2, ovšem Duba se do zakončení nedostal. „Slovácko o něm samozřejmě dobře vědělo, jak je kvalitní. Pečlivě ho pokryli a i kvůli tomu jsme si nevytvořili žádnou příležitost,“ podotkl Zeman.

Oba týmy nastoupily s několika změnami.

„Některé hráče jsme šetřili, a rozložili tak síly. Ti, co nastoupili, nezklamali, ale nejsou tak navyklí na tempo a trvalo jim, než si na to zvykli, především mladí kluci,“ řekl trenér Vrchoviny.

„Trošku jsme promíchali sestavu, máme nějaké zraněné hráče, proto jsme některé nechali odpočívat. V podstatě jsme neměli útočníka, proto jsme dopředu vysunuli Kaliho (Kalabišku), nakonec dal dva góly. Kluci však dobře kombinovali, zejména v první půli, hráli s chutí, bylo vidět, že jsme ten zápas měli od začátku pod kontrolou, takže jednoznačná záležitost,“ dodal Svědík, který Nové Město vyřadil v poháru i před rokem coby trenér Jihlavy.

„Věděli jsme, že Vrchovina podá bojovný výkon. I proto jsme rádi, že se nám podařilo nepřipustit jakoukoliv komplikaci,“ uzavřel kouč Slovácka.

Teď už musí Vrchovina přepnout do modu MSFL. Hned poslední srpnovou sobotu 31. 8. 2019 nastoupí proti SK HS Kroměříž, zápas začíná v 16:00 hodin ve Vrchovina aréně. Utkání bude řídit jako hlavní Tomanec Josef - AR1 Pfeifer Michal, AR2 Marek Daniel. Delegátem FAČR je pan Boček Vladimír.

Víkendový program plný fotbalu:

sobota 31.8.2019

9:00 U13 - Humpolec (NM)

10:30 U15 - Humpolec (NM)

16:00 muži A - HS Kroměříž (NM)

nedělě 1.9.2019

10:00 Bedřichov - U19

16:00 Herálec/ZR - muži B

#NMNM #SFK #MOLCUP #HODNOCENÍ #201920

121 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page