top of page

První body do tabulky s Jaroměřicemi


Nové Město - Trenér Fencl měl k dispozici kompletní kádr v prvním domácím pouťovém zápase v rámci 2. kola I.A tř. sk. B. Všichni mladíci se chtěli na domácí půdě vytáhnout. Fanoušci viděli krásné góly a spoustu dalších krásných situací.

SFK Vrchovina B – Jaroměřice n/R. 5:1 (2:1)

Branky: 20´ Duda, 36´ Bárta, 66´ Follprecht, 67´ Vašíček, 81´ Slavíček - 34´ Dúcký

Sestava Vrchoviny: Andrýsek - Vašíček (70. Havelka), P. Blažíček, Bárta, Slavíček, Veselý (74. Poul), Polnický (46. Dacer), Bača (46. R. Blažíček), Žák (64. Follprecht), Duda, Dobrovolný

Trenéři: p. Fencl, Poul

Vedoucí týmu: p. Dacer

Jaroměřice dorazily k utkání pouze v jedenácti lidech, první poločas přesto nabídl vyrovnanou partii. Béčko Vrchoviny šlo do vedení ve 20. minutě, po rohu hlavou otevřel skóre zápasu Duda. Jenže po chybě v domácí obraně vyrovnal ve 34. minutě Dúcký. Hned za další dvě minuty ale pěknou individuální akcí vrátil Bárta domácím vedení 2:1, když si na půle vzal míč a slalomem prošel přes přihlížející hostující obranu a zavěsil.

Po změně stran nastoupili hosté po odstoupení gólmana Piska pouze v deseti. Rozhodující okamžiky zápasu přišly po hodině hry. Nejprve se v 66. minutě prosadil střídající Follprecht, hned o minutu později se z úhlu nemýlil ani Vašíček 4:1. Z následného velkého množství šancí domácích už se po samostatném úniku prosadil pouze Slavíček a uzavřel účet zápasu na 5:1.

Rozhodčí: p. Půlpán

ŽK 2:0, ČK 0:0

Diváci: 120

101 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page