top of page

První mistrák zvládlo Nové Město i v deseti...


Brno/NMNM - Nové Město v předkole nového ročníku MOL cup 2019/20 rozjelo skvělou partii s ambiciózním nováčkem divize "D" TJ Start Brno, které se hrálo na hřišti brněnského Žebětína.

TJ START BRNO - SFK NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1:5 (1:3) ⚽ 29´ Musil - 10´Vícha, 11´Dobrovolný, 45´a 65´Michal (první z PK), 85´Skalník M.

Vrchovina: Maňák - Vašíček, Batelka, Vícha, Bača - Wolker (65´Švanda) - Dobrovolný (31´Skalník K.), Svoboda, Michal (C), Chloupek - Duba (75´Duba)

Start Brno: Matiášek - Praks, Pelc, Pařízek, Ryšavý, Musil (68´Mikeš), Svoboda, Chyla, Matyska, Lang (75´Bím), Záruba

Vrchovině se povedl vstup do zápasu, když se nejprve trefil matador Vícha a po minutě zase mladíček Dobrovolný. Rychlé vedení však přibrzdilo přísné vyloučení Batelky, který již ve 23´ musel předčasně pod sprchy, za faul na Zárubu. Domácí navíc běh pár minut dokázali snížit a vrátit se Musilem do zápasu. Jejich snažení však se závěrem poločasu utnul kapitán Michal, který opět z penalty zvýšil na poločasových 1:3.

Ve druhé půli Nové Město produkovalo velmi líbivý fotbal a hráči Startu byli prakticky bezzubí. V 65. minutě přidal svou druhou branku zápasu Lukáš Michal - 1:4. Hřebík do pomyslné rakve zatloukl střídající Michal Skalník pět minut před koncem zápasu - 1:5.

Komentář as. trenéra Střešňáka: „Domácí nás ze začátku přimáčkli, ale když jsme dali rychlé dvě branky, uklidnili se. Škoda červené karty, ale i přesto jsme na hřišti dominovali. Naše vítězství je zcela zasloužené, další šance jsme bohužel již nedokázali proměnit.“

Rozhodčí: Vostrejš - Marek, Marinč

ŽK 1:1, ČK 0:1 (Batelka)

Diváci: 180

SFK Nové Město postupuje dále v poháru a soupeřem budou divizní Tasovice, které zvítězili až v prodloužení na hřišti A-třídní Želetavy. 1. kolo, které má termín 14.8.2019 (středa), a budeme hrát na hřišti soupeře.

Příští víkend je ve znamení nového soutěžního ročníku MSFL 2019/20. A rozjezd bude velmi ostrý, do Nového Města na Moravě přijede atraktivní soupeř FC Baník Ostrava B. Zápas bude řídit trojice sudích Mikyska - Vejtasa, Vojáček, delegátem FAČR bude pan Prokeš. Výkop zápasu je v sobotu 3.8.2019 v 17:00 hod. Zveme všechny fanoušky, sponzory, rodiny s dětmi, přijďte povzbudit naše kluky!

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #MOLCUP #TJSTARTBRNO #201920

296 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page