První poločas rozhodl o výsledku


N.Město/Ždírec - Ve 4. PU si ligové N.Město dalo zastávku na umělce ZR s divizním Ždírcem, pro které to bylo vůbec první přípravné utkání. "V zápase se blýskl Vopršal hned čtyřmi góly. Navíc spousta šancí zůstala nevyužitá. Příprava splnila svůj účel", řekl po zápase asistent trenéra Leoš Škorpík.

SFK Vrchovina - Tatran Žďírec n.D. 4:0 (3:0) ⚽ 4x Vopršal

Sestava SFK:

1.pol.: Šmída - Bača, Batelka, Vícha, Svoboda - Michal, Zbytovský - Matulka, Duba, Skalník M. - Vopršal

2.pol.: kolář - Fikar, Batelka, Vícha, Vařejka - Wolker, Zbytovský - Matulka, Švanda, Boušek (Svoboda) - Vopršal (Dobrovolný)

Sestava Žďírec: Pometlo - Pátek, Veselský, Málek, Štukhejl, Klimeš, Mrázek, J. Novotný, Dočekal, Slavík, Kolouch

Střídali: Bílek, Dvořák, Malínský, P. Novotný, Kysilko.

Dnes se přípravné utkání za slunečného počasí ve Žďáře na UMT muselo líbit, hlavně první půle, kdy kromě prvních pěti minutách převzali otěže zápasu do svých rukou hráči Vrchoviny vysokým napadáním na soupeřově půlce a kombinační hrou ve vysokém tempu, kdy zápas jednoznačně ovládli.Vše podstatné se odehrálo od jedenácté minuty do třicáté, kdy spoluhráči Matějovi vytvářeli jednu šanci za druhou a ten to prakticky poklízel do prázdné brány. Škoda jen neproměnění dalších šancí dvakrát Duba s Vopršalem , Batelka a velmi agilní Matulka, kdy soupeř prakticky neohrozil svatyni Šmídy.

Druhá půle byla slabším odvarem té první, které bylo zapříčiněno častým střídá