top of page

První výhra v roce 2019


Havl. Brod/NMNM - V sobotu odehrála Vrchovina přípravné utkání na hřišti v Havl. Brodě. Proti houževnatému soupeři se Vrchovina prosadila až v druhém poločase. Poprvé se trefili utočník Vopršal a stoper Batulka.

FC Slovan Havlíčkův Brod - SFK Vrchovina 1:4 (1:0) ⚽ 37. Vrzal - 68. Batelka, 70., 80. a 86. Vopršal

Sestava SFK: Šmída – Fikar, Vícha (46. Batelka), Smetana, Vařejka – Švanda (46. Matulka), Michal (46. Wolker), Duda (46. K. Skalník), Svoboda – Duba (46. Dobrovolný) – Vopršal

Agresivně hrající Brod nedal ani kousek místa ke kombinaci. Kvůli statické hře Vrchoviny, přehnáné agresivitě a nasazení Brodu jsme si nedokazali v prvním poločase vytvořit pořádnou šanci. Špatná kombinační hra přinášela spoustu nepřesností a tím davála šance k protiútokům soupeře. Jeden takový zužitkoval po závaru před brankou Šmídy Vrzal a soupeř se tak dostal ve 37. minutě do vedení. Za první poločas musel Šmída likvidovat 5 brejkových šancí.

Ve druhé půli hru oživila nová záloha. Kdy K. Skalník, Wolker a Matulka rozhýbali hru a Vrchovina začala Brod přehrávat. Vyrovnání zařídil přesnou hlavičkou Batelka. Nový stoper ze Zbrojovky Brno. Po vyrovnávací brance soupeř fyzicky odpadl naopak Vrchovina začala tlačit. Dvě minuty od vyrovnávací branky se trefil Vopršal a tím si otevřel střelecký účet. Po dalších dvou bránkách zkompletoval hattrick.

Reakce trenéra Zeman: „Broďáci kopali jako elektrika, ale 20 minut před koncem jsme je vypnuli.“

Chybějící hráči: Bača (dovolená), M. Skalník (bérec), Boušek (koleno), Zbytovský (viróza)

Další zaápas odehraje Vrchovina v sobotu proti Žďírci (14:00h., UT ZR)

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #VRCHOVINA #ZIMNÍPŘÍPRAVA #2019 #HAVLÍČKŮVBROD

398 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page