top of page

Rekapitulace Příměstského kempu 2022.

Náš první příměstský kemp je úspěšně za námi, tak si ho pojďme shrnout.


První den kempu. V dopoledních hodinách jsme trénovali obejití hráče a různé rychlostní soutěže. Poté jsme vyrazili do jídelny 2.ZŠ, kde jsme se najedli a nabrali síly na odpolední program. Odpolední program jsme začali rozdáním vaků a náramků a poté proběhlo losování naší LIGY MISTRŮ. Poté jsme se přesunuli opět na hřiště, kde jsme si zahráli fotbal-biatlon, nebo taky fotbal-baseball. První den jsme ukončili zápasy LIGY MISTRŮ.


Den druhý. V dopoledních hodinách jsme se zaměřili na převzetí míče do pohybu a poté jsme navázali na přihrávky. Po obědě jsme se přesunuli do Městské lázně Nové Město na Moravě, kde jsme trochu zregenerovali svaly a zablbli si. Poté jsme šli zpět na hřiště, kde nás čekal fotbal-biatlon a také další zápasy LIGY MISTRŮ.

Den třetí. Jsme vyměnili kopačky za tenisky a vyrazili jsme do terénu obdivovat krásu Novoměstska. Vydali jsme se směr Sykovec. Po cestě bylo za úkol vyřešit dvanáct otázek. Při příchodu k Sykovci jsme se někteří zchladili ve vodě. Následovaly souboje v přetahování se lanem. Po dlouhé cestě a vyčerpávajících bojích v přetahování jsme se přesunuli na Hotel Horník , kde jsme se posilnili meruňkovými knedlíky. Po obědě jsme si šli zahrát minigolf a přesunuli se zpět na náš stadion, kde jsme si vyhodnotili soutěže a řekli si průběžné pořadí týmu.


Den čtvrtý. Na čtvrtý den jsme si pro děti nachystali cvičení zaměřené na 1 vs 1 a poté jsme hráli různé hry se zaměřením na střelbu. Před obědem jsme odehráli zápasy LIGY MISTRŮ. Odpoledne nás navštívil trenér A týmu Lukáš Michal, který odpovídal na otázky týkající se jeho kariéry. Poté jsme se po skupinkách přesunuli do Sportovní hala Nové Město na Moravě , kde na nás čekali instruktoři na horolezeckou stěnu. Zbylé skupiny hrály na hřišti fotbal-baseball.


Den pátý! Poslední den kempu jsme pojali spíše herním stylem a zakončením. Trenéři si pro děti připravili cvičení, každé zaměřené na něco jiného. Po obědě, skrz zápas našeho A týmu, jsme se přesunuli do Sportovní hala Nové Město na Moravě, kde jsme rozdělili děti na skupinky, aby se do hry dostali i ti nejmenší. Poté jsme si všichni společně vyhodnotili celý kemp, rozdali si ceny a rozloučili se.


Fotky z celého týdne najdete na našem Facebooku a také nezapomeňte navštívit náš Instagram, kde najdete krátké sestřihy z kempu.


Děkujeme moc všem zúčastněným, bylo to s vámi super!
289 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page