Remíza, ale Slovácko bylo lepší

Aktualizace: srp 26

NMNM - V zajímavém utkání ve stylu nahoru dolů byla v sobotu na stadionu Nového Města rezerva Slovácka po většinu času lepší na míči.

SFK Nové Město na Moravě - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)

Branky: 82. Batelka - 49. Kostka


Sestava: Šmída - Hekerle (72. Vašíček), Batelka, Vícha, Smetana - Chloupek (75. Tulajdan), Michal, Duda (61. Holman), M. Skalník (83. Feik), Švanda - Duba (25. Šteffl)


To ostatně uznal i trenér domácích. „Její hráči byli nesmírně rychlí, měli jsme s nimi hodně starostí. Výrazně nás také poznamenalo brzké vynucené střídání útočníka Duby. Ten musel z placu kvůli svalovému zranění, což bylo hodně nepříjemné,“ zdůraznil kouč Nového Města Richard Zeman. První branky se tři stovky diváků dočkaly chvíli po změně stran.

Po pravé straně utekl hostující Pernica, jehož následný centr hlavičkou přetavil v úvodní branku zápasu Kostka - 0:1. Vyrovnání se Nové Město dočkalo osm minut před koncem. Přímý kop zahrál kapitán Michal přímo do ohně, kde byl Batelka důraznější než gólman Slovácka a hlavou vyrovnal. „Hosté v úplném závěru ještě dvakrát zahrozili, ale obě situace jsme dokázali vyřešit,“ oddechl si kouč Vrchoviny. Zisku jednoho bodu si považoval. „Vzhledem k průběhu zápasu i kvalitě soupeře je pro nás určitě dobrý,“ dodal Zeman.


Rozhodčí: Marek.

ŽK: 3:3

Diváci: 315


#NMNMVMSFL #SFKSLO #REPORT

600 zobrazení

SFK Vrchovina z.s.

Sportovní 1480

Nové Město na Moravě

592 31

sfkvrchovina@nmnm.cz

© 2014 - 2020 SFK Vrchovina, z.s.