top of page

Remíza s rezervou Pardubic

Pardubice/NMNM - V nedělním odpolední jsme odehráli na ohrazenické umělé trávě přípravu proti rezervě Pardubic. Pardubičtí měli velké množství šancí, ale využili jen dvě a naopak my jsme po dvou rychlých brejcích dokázali vyrovnat.

Pardubice "B" - SFK NMNM 2 : 2 (2 : 2) 18. a 23. Rayan - 44. Sytař, 45. Duba


Sestava NMNM: Šmída - Hekerle, Trojánek, Švanda, Smetana (46. Bača) - Svoboda, Michal, Duda, Novotný (60. Jícha) - Duba, Sytař (Hlaváč)


Domácí posíleni hráči ligového týmu byli do 25.min. dominantní na míči a zcela zaslouženě vedli. Po 2 gólech a několika dalších šancích, které vychytal Šmída jsme se tempu a kvalitě Pardubic postupně vyrovnávali a v závěru poločasu po pohledných akcích z levé strany skóre Sytařem a Dubou srovnali.

V přestávce domácí stáhli ze hry fluktuanty a poměr sil se vyrovnal. Poctivou defenzívou a zlepšenou organizací hry jsme soupeři již skórovat nedovolili a naopak se naši hráči začali více prosazovat v kombinaci a vytvářet zajímavé situace před brankou domácích, které bohužel nevedli ke skórování.


Pavel Procházka k zápasu: "Zápas byl pro nás velmi dobrou a náročnou prověrkou s týmem ČFL ve kterém tým obstál. Za remízu a poctivý výkon jsem v kabině všechny hráče pochválil."
251 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page