top of page

Rezerva doma remizovala s lídrem soutěže

NMNM - V rámci 4. kola (třetí hrané) AGADOS KP Vysočina mužů přijel do Vrchovina arény lídr soutěže Speřice. Ze soupeře šel určitý respekt, přeci jenom 2 výhry a skóre 10:0 bylo právě tou obavou. Navíc trenéru Follprechtovi chyběli někteří hráči, ale ti, kteří dostali důvěru a vyběhli na novoměstský pažit, nechali na hřišti srdíčko. Odměnou je za to důležitý bod do tabulky. I když v zápase branka nepadla, diváci se fotbalem určitě bavili.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - TJ Dálnice SPEŘICE 0:0


NMNM: Sáblík - Chytrý, Kutra (46. Peňáz), Veselý, Švanda, Blažíček, Slavíček, Šmída, Polnický, Liška (57. Červenka), Dobrovolný (90. Novák)


Speřice: Maďar - Štěpánek, Fukan, Řezáč - Holenda (42. Marek), Jančík, Vlček, Pohan, Moravec (56. Eremiáš) - Svoboda, Soukup


Bez mála dvě stovky diváků tleskalo líbivému mači, který předváděli oba celky. Speřice byli určitě favoritem, ale nováček soutěže se nenechal zahambit. Navíc, když domácí vstřelili branku mohlo být ještě lépe. Bohužel centimetrový off-side byl příčinou jejího neuznání. V první půli oba celky měli po dvou velkých šancích, ale obrany s brankáři se překonávali. Ve druhém poločasu nejprve hosté zatlačili Vrchovinu do defenzívy, ale prapor domácích držel Sáblík se stopery Polnickým a Jiřím Veselým. Motorem ve středu hřiště byl určitě Blažíček, který rozdával míče s neuvěřitelnou přesností. A právě několik neproměněných šancí hostí a výborný domácí brankář, to bylo rozhodující pro vývoj zápasu, který nakonec skončil bez branek.


Rozhodčí: Hanzl - Rosický, Žaloudek

Delegát: p. Prokeš

ŽK: 2:2

Diváci: 192


127 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page