top of page

Rezerva doma ukopala tři body

NMNM - Do Nového Města přijel 12-tý tým tabulky KP mužů. V rámci 18. kola ve Vrchovina aréně se nehrál líbivý fotbal. Jakoby se všichni šetřili na velikonoční, pondělní mrskut.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - HFK TŘEBÍČ 1:0 (0:0)

Branka: 56. Sytař


SFK Nové Město: Sáblík - Chytrý, Bača, Veselý (46. Blažíček P.), Švanda, Blažíček R.(K), Šmída (72. Slavíček), Sytař, Jícha, Boušek (72. Červenka), Hlaváč (63. Dobrovolný)


Kdo by řekl před zápasem, že to bude jasná záležitost, s jasným výsledkem dle tabulky, tak se šeredně mýlil. V prvním poločase hosté byli aktivnější, byli všude tam, kde měli být. Jasně ovládli střed pole, jen šance nebyly k vidění, ani na jedné straně. Tým trenéra Petra Follprechta poločas totálně prospal, nedařila se nahrávka, míče jen nakopával a hosté toho perfektně využívali. Domácím se nevedli ani standardky, kterých kopali hned několik. Nakonec do poločasové přestávky se šlo do kabin bez branek.

Druhý poločas začal aktivitou juniorky Vrchoviny. Po deseti minutách z rohu čtverce zahrával Petr Sytař PVK a s obstřelem zdi překonal i hostujícího brankáře na zadní tyč, nádherný fotbalový moment - 1:0. Domácí to nakoplo a přitlačili Třebíč na jejich polovinu. Za zmínku stojí kombinace ve středu hřiště na jejímž konci byl střídající Slavíček, který sám před gólmanem překopl branku. Takže žádné uklidnění čtvrthodiny před koncem. Těsně před tímto momentem hosté sice srovnali, ale branka nebyla uznána pro ofsajd. Nové Město nakonec uhájilo hubené vedení a připsalo si tři body do tabulky a zůstalo na páté příčce.


Rozhodčí: Šíma - Pojezný, Niederle. Delegát FAČR p. Šoukal

ŽK 2:1, ČK 0:0

Diváci 145


Ve středu 20.4.2022 hraje juniorka Vrchoviny opět v Novém Městě odložené utkání 16. kola KP mužů s týmem Ledče n/Sáz. Zápas začíná od 17:00 hodin. Utkání bude řídit trojice sudích Kliner - Burian, Půlpán. Delegátem FAČR je p. Trávníček.


197 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page