top of page

Rezerva je nadále stoprocentní

NMNM - Dukovany povzbuzeny výhrou na Moravci chtěli bodovat v souboji s Novým Městem na Moravě, ale to bylo nad jejich síly. Nakonec nevstřelili ani branky a naopak tři inkasovali.

SFK Nové Město n.M. "B" - SFK Dukovany 3:0(1:0)

Branky: 28. Slavíček, 57. a 68. Šmída M.


Sestava NMNM: Sáblík - Bača, Švanda T., Veselý J. (70. Kutra), Blažíček P. - Veselý V. (69. Sláma), Dobrovolný, Blažíček R. (Červenka), Boušek (35. Chytrý) - Slavíček (74. Liška), Šmída M.


V nedělním odpoledni přivítala rezerva NMNM na svém hřišti hráče Dukovan. Domácí prochází soutěži bez ztráty bodu a nic na tom nechtěli měnit ani v tomto souboji. Od úvodu se hrál aktivní fotbal z obou stran, ale bez šancí. Když začaly Dukovany přebírat iniciativu, tak přišel dlouhý nákop, který prodloužil Šmída na zakončujícího Slavíčka a ten se nemýlil - 1:0. Domácí chtěli přidat pojišťovací gól, ale to se jim do půle už nepodařilo.

V druhé půli se hráči Dukovan snažili vyrovnat a hrozili z rohových kopů. Bohužel pro ně se jim nepodařilo dostat míč za Sáblíka. Domácí na to odpověděli gólem dobře hrajícího Šmídy, který se prosadil po centru z pravé strany - 2:0. Definitivní podobu dal utkání zaskakujici kapitán Šmída za nehrajícího Polnického, když proměnil další centr - 3:0. Do posledního hvizdu se zápas už jen dohrával a Nové Město má 12 bodů z 12ti možných. (zdroj - fotbalunas.cz)


Rozhodčí: Šrámek - Soukupová, Půlpán

ŽK 1:3

Počet diváků: 130


#REPORT #SFK #DUKOVANY


152 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page