top of page

Rezerva je stále bez porážky

NMNM – V rámci 8. kola I.A tř. východní skupiny naše béčko přivítalo na domácím pažitu desátý tým tabulky FC Budišov/Nárameč. Po povedeném prvním poločasu však přišlo zbytečné drama.

SFK Nové Město na Moravě B – FC Budišov/Nárameč 3:2 (2:0)

Branky: 17. Dobrovolný, 41. a 57. Šmída M. – 47. Horký, 49. Nováček (PK)


Sestava NMNM: Sáblík - Kutra, Chytrý (61. Bača), T.Švanda, Blažíček R. – V. Veselý (46. Boušek), Polnický, Sláma, Dobrovolný (68. Červenka) – Šmída ©, Slavíček (77. Veselý J.)


Sestava Budišova: Chalupa – Benda, Horký, Nováček ©, Kolda, Sedláček, Molnár (46. Mucha), Doležal (65. Večeřa), Hibš, Nováček, Vokurka


V prvním dějství tohoto zápasu se hrál velmi pohledný fotbal z obou stran. Více příležitostí si však vytvořili svěřenci trenéra Follprechta. Už v 17. minutě si krásně navedl míč Dobrovolný a poslal domácí do zaslouženého vedení. Navíc kapitán týmu Šmída těsně před koncem poločasu zvýšil na rozdíl dvou branek, nikdo nepochyboval o dalším vítězství.

Jenže ve fotbale je všechno možné, protože míč je kulatý. Na začátku druhé půle se začaly dít věci před domácím Sáblíkem. Nejprve, jak blesk z čistého nebe udeřil Horký a snížil. O další dvě minuty hosté zahrávali sporný pokutový kop a Nováčkem srovnali, začalo se prakticky od znovu. Vše na sebe vzal kapitán Šmída, který po necelých deseti minutách byl důrazný na brankové čáře a vzal si pro svůj tým opět vedení. Hosté sice kousali, ale Vrchovina výhru již udržela a vede tabulku o šest bodů.


Nejlepší hráči: Šmída, Polnický - Nováček


Rozhodčí: Kubeš – Beneš, Novák

Delegát: p. Petřivý

ŽK 2:1, ČK 0:0

Diváci: 110

131 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page