top of page

Rezerva nenaplnila očekávání a ztratila body

NMNM - Dohrávka 16. kola KP Vysočiny mužů, znamená opět kompletní tabulku této soutěže. Odložený zápas s FK Kovofiniš Ledeč n/Sáz. ze začátku dubna měl favorita, ale ten tuto výzvu nenaplnil. Remízou se juniorka Vrchoviny posunula na čtvrté místo v tabulce KP.

SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - FK KOVOFINIŠ LEDEČ n/SÁZ. 1:1 (0:1)

Branky: 61. Šmída M. - 9. Toula (PK)


SFK Nové Město: Sáblík - Chytrý (90. Veselý J.), Bača, Švanda, Blažíček R.(55. Červenka), Sytař, Šmída M.(K), Polnický, Dobrovolný (46. Jícha), Boušek, Hlaváč (46. Slavíček)

Připraveni: Šmída P. - Němeček, Blažíček P.


Zápas se pro domácího favorita od začátku nevyvíjel vůbec dobře, v prvních minutách mohli svěřenci trenéra Follprechta jít do dvoubrankového vedení, ale proti byl Bezděk, který vytáhl parádní dva zákroky u šibenice brankové konstrukce. Naopak v 9. minutě po zaváhání obrany, kdy mezi stopery proklouzl útočník Bačkovský a Sáblík ve vypjaté situaci zatáhl za ruční brzdu se žlutou kartou. Penaltu k tyči proměnil hostující Toula - 0:1. Hosté byli v šiku obraného bloku na Vrchovinu velmi dobře připraveni a domácí se nebyli schopni dostat do vápna Ledče.

Ve druhé půli se domácí vehementně snažili alespoň vyrovnat tak, aby se nadechli k závěrečnému náporu. Vyrovnávací branka přišla docela brzy, po hodině hry zpětnou přihrávku Bouška, uklidil hlavou do protipohybu gólmana Michal Šmída - 1:1. Domácí se snažili, zahrávali také dosti standardek, ale hosté připraveni, čekali na případný brejk. Žel výkon domácích neodpovídal postavení v tabulce. Utápěli se v kličkách a souvislých akcí bylo poskromnu. Nakonec se oba týmy rozešli zaslouženou remízou.

Rozhodčí: Kliner - Burian, Půlpán. Delegát FAČR p. Jiří Trávníček.

ŽK 1:6

Diváci 125

209 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page