top of page

Rezerva přijela bez bodu.

Žirovnice / Nové Město - Svěřenci trenérů Poula, Follprechta a Němečka odjeli k 2. kolu KP AGADOS Vysočiny v kompletní sestavě. Byl to druhý výjezd na hřiště soupeře a záměr dovést body se však opět nepovedl.


FC SLAVOJ ŹIROVNICE - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 3:1 (1:1) branky: 4. a 66. Vodáček, 59. Kněžínek - 42. Veselý V.


Sestava SFK: Sáblík - Chytrý, Bača, Veselý J.(67. Liška), Blažíček R.(K), Veselý V., Skalník M., Dobrovolný V.(46. Červenka), Boušek (75. Novák), Hlaváč (77. Kutra), Sytař


Lépe do zápasu vkročili domácí, kteří již ve čtvrté minutě šli do vedení. Poté si mohli domácí vstřelit vlastňáka, ale míč končil na tyči. Hosté se chopili otěží zápasu, když Boušek měl dvě šance a další připojil Hlaváč. Trefil se však až těsně před poločasem Vojta Veselý a po dorážce vyrovnal zaslouženě - 1:1.

Druhá půle byla ve znamení tlaku hostí, ale jen do 60. minuty utkání, poté začali úřadovat domácí a rozhodli dvěma slepenými brankami o svém vítězství. Juniorka Vrchoviny se dopustila velkých individuálních chyb v obraně. Ani zvýšený závěrečný tlak hostů nevedl ke zkorigování výsledku a proto svěřenci Petra Follprechta přijeli domů opět s prázdnou.

Vedoucí týmu k zápasu: "Závěr utkání už jenom zmar."

Rozhodčí: Landsman - Svoboda, Kůrka

ŽK 2:1

Diváci 100


244 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page