top of page

Rezerva remizovala v Dobroníně


Dobronín/NMNM - Rezerva Vrchovina zajížděla na půdu Dobronína. Po minulém víkendu, kdy dostala od Jemnicka pětku, si chtěla spravit a chuť a odvézt si vítězství. Bohužel se fotbalistům z Nového Města nepodařilo udržet náskok 2:0 a zápas skončil remízou.

Dobronín - SFK Nové Město "B" 2:2 (0:2) ⚽ 48. Smejkal, 86. Sedláček - 36. Slavíček, 45. Šmída

SFK Nové Město "B": Follprecht - Bača, Chytrý, J. Veselý, P. Blažíček - Zambe (46. Donkor), Dobrovolný (56. V. Veselý), Duda (68. Liška), R. Blažíček (56. Boušek) - Slavíček, Šmída (82. Kutra)

První půl hodiny se odehrávalo ve znamení vzájemného oťukáváni, kdy se domácí snažili spíše důsledně bránit a chodit do protiútoků. Poslední 15min Novému Město vyšlo. Předvedli jsme 2x pěknou kombinační akci a na konci z toho byly dvě branky. Bohužel to bylo vše.

Ve druhé půli jsme místo uklidnění hry a pokračování v kombinaci začali zápasit se soupeřem a díky řadě základních nepřesnosti a nedorozumění jsme vedení ztratili. Hráči určitě sami cítí, že jsme zde dva body ztratili a ne jeden získali. Bohužel pokud se ani jednou týdně v rámci tréninku nesejdeme v zápasové sestavě, a nebo je přístup v tréninku občas spíše relaxační, tak budeme ladit formu až v zápasech a otázkou je kolik jich ještě budeme potřebovat, než bude mít hra určitý řád a hráči si vzájemně vyhoví místo toho, aby dostávali spoluhráče do horší a horší pozice.

Rozhodčí: p. Doskočil

ŽK: 0:1

Diváci: 100

37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page