top of page

Rezerva si poradila i se silnou Želetavou

Želetava/NMNM – Trenér Follprecht postrádal v sestavě některé hráče, takže cesta na želetavský trávník pro něj nebyla vůbec jednoduchá. V rámci 7. kola I.A tř. východní skupiny naše béčko zajíždělo na pažit místního Sokolu. Po nepovedeném derby z minulého týdne mělo béčko Vrchoviny, co napravovat.

Sokol Želetava - SFK Nové Město na Moravě B 1:4 (0:2)

Branky: 48. Vladeka – 12. Šmída, 18. Boušek, 76. Chytrý, 87. Polnický


Sestava NMNM: Skryja - Bača, J. Veselý (52. Chytrý), T.Švanda, Blažíček R. – Boušek (52. Polnický), V. Veselý, Slavíček (88. Kutra), Sláma, Dobrovolný (79. Liška) - Šmída


Sestava Želetavy: Tománek – Janíček (73. Šebek), Čurda, Simandl, T.Vrbka (57. Jičínský), Vladeka, Malík, M.Vrbka, Ondráček, Vrbka, Poledna (75. Daniel)


Už ve 12. minutě Vrchovina nastartovala krásný brejk, když Dobrovolný výborně z jedné vyslal Slavíčka, ten na rohu vápna nacentroval na volného Šmídu, který pohodlně zavěsil – 0:1. V 18. minutě Boušek na středu hřiště pěkně uvolnil přes domácího hráče a z hranice vápna nekompromisní bombou k tyči zvýšil – 0:2. Poté nás dvakrát podržel brankář Skryja. Do přestávky se již nic podstatného nestalo.

Hned po přestávce, v 47. minutě jsme vyrobili chybu na středu hřiště, domácí poslali balón za obranu a domácí šli sami ve dvou na bránu, kde si nahráli a uklízeli do prázdné – 1:2. Domácí byli zpět v zápase, průběh poločasu byl vyrovnaný. V 75. minutě Dobrovolný výborně od lajny překonal dva protihráče a přihrávkou pod sebe vybídnul Chytrého, který pohodlně uklízel do prázdné – 1:3. Těsně před koncem zápasu v 87. minutě střídající Polnický skoro z půlky chytře přehazuje domácího brankáře a pečetí výsledek – 1:4.


Hodnocení trenéra Follprechta: „Na výborně připraveném trávníku jsme před utkáním očekávali útočný fotbal, což se potvrdilo. Chytili jsme výborně začátek zápasu, poté jsme na můj vkus zbytečně z domacími chtěli hrát hurá fotbal, místo aby jsme více drželi balón. Začátkem druhé půle jsme na 10 minut lehce vypadli ze hry, kde domácí snížili a měly i další šance. S třetím gólem přišlo uklidnění a už jsme si zkušeně výsledek pohlídali. S výsledkem jsme spokojeni, ale musíme si přiznat, že i soupeř měl šance, tak je konečné skore lehce zavádějící. Klukům patří dík za přístup k utkání, kde bylo cítit, že se chtějí opět vrátit na vítěznou vlnu. Na závěr bych chtěl vyzvednout výkon sudí Soukupové, která podala výborný výkon, kde nastolený metr udržela do konce utkání.“

Nejlepší hráči: Simandl - Dobrovolný, Sláma


Rozhodčí: Soukupová – Straka, Krejčí Delegát: Petřivý ŽK 1:0, ČK 0:0

Diváci: 165


197 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page