top of page

Rezerva si s v zápase s Ledčí odvezla bod

Světlá/NMNM - K prvnímu zápasu na venkovním hřišti zajížděla naše rezerva mužů v rámci 3. kola KP. Domácí Ledeč svá utkání však hraje v exilu v sousední Světlé nad Sázavou.

FK LEDEČ n/S. - SFK NOVÉ MĚSTO B 2:2 (1:2)

Branky: 24. a 82. Bačkovský 28. Polnický, 37. Šmída.


Ledeč n. S.: Venc Havel, Bačkovský, F. Gramer, Horký (77. Žemlička), J. Gramer (41. Vágner), Karel, Vodička, Trpišovský (69. Fišer), Pešek, Bezděk (77. Martinek)


Nové Město B: Sáblík - Chytrý, Veselý (46. Liška), Švanda, Hlaváč (84. Hudák), Blažíček, Sytař, Šmída, Polnický (K), Dobrovolný (57. Slavíček), Červenka (68. Sláma).

Za úmorného vedra se na trávníku hrál zajímavý fotbal. Domácí začali s vyčkávací taktikou, která se jim nakonec vyplatila. Po dvaceti minutách obléhání na domácí půlce, přišel rychlý brejk po chybě obrany a domácí Bačkovský poslal Ledeč do vedení - 1:0. Hosté se však nevzdali. Byli v první půli aktivní, trpěliví a to nakonec přineslo své ovoce. Rychle po rohu vyrovnal hlavou Polnický - 1:1. Navíc před poločasem se parádně trefil Šmída a poslal Vrchovinu do vedení - 1:2.

Druhá půle již neměla ze strany Vrchoviny takovou kvalitu. Domácí byli ze začátku půle hodně aktivní a chtěli vyrovnat. Tým Petra Follprechta však tlak přestál a přišly chvíle hostí. Jenže nebyli tak efektivní v zakončení, jako v první dějství. Rozuzlení přišlo chvíli před koncem, kdy rychlý protiútok domácích obrana nezachytila a Bačkovský druhým gólem srovnal na 2:2.

198 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page