top of page

Rezerva v Koutech těsně zvítězila

Kouty/NMNM - V pátém kole zajížděla rezerva NMNM na hřiště neoblíbených Koutů. Tentokrát veducí tým soutěže prolomil špatnou sérii na tomto hřišti a konečně si z Koutů odvezl tři body.

TJ Sokol Kouty - muži B 3:4 (2:1)

Branky: 24. Coufal, 39. Navrkal (Pen), 90. Dočekal - 31. Chytrý, 59. a 69. Slavíček, 73. Veselý V.


Sestava NMNM: Sáblík - Veselý V., Veselý J., Švanda T., Blažíček P. - Chytrý (64. Červenka), Blažíček R., Dobrovolný (58. Sláma), Boušek (81. Liška) - Slavíček, Šmída M. (Kutra)


Hned v úvodu zápasu nastřelil Boušek z vápna břevno. Ve 24. minutě zahrál Švanda velmi špatně malou domů a Coufal překonal Sáblíka - 1:0. Ve 31. minutě Radek Blažíček krásně uvolnil Chytrého a ten podél golmana Stýbla vyrovnal - 1:1. Hosté nabídli svým špatným odkopem a následujícím faulem domácím výhodu v podobě penalty, kterou proměnil Dočekal - 2:1.

Hned ve 47. minutě se vyznamenal Stýblo, když krásně chytil Blažíčkův přímý kop letící do šibenice. O deset minut později už bylo vyrovnáno zásluhou Slavíčka, když proměnil Bouškovu přihrávku - 2:2.Chvíli poté hostující borci dokonali obrat, když Šmída prodloužil nákop na Slavíčka a hráč jeho kvalit si s nabídnutou šancí poradil - 2:3. Hostům to nestačilo a po rohovém kopu dorazil míč za Stýbla Vojtěch Veselý - 2:4. Těsně před koncem se hnal domácí borec sám na Sáblíka, ale ten své spoluhráče podržel a změnu skóre nedovolil. V samém závěru dlouhý nákop domácích letící do autu zbytečně Veselý nůžkami vrátil do hry a Navrkal korigoval na konečných 3:4.

Petr Follprecht (trenér): Ze zápasu panovaly obavy jelikož historicky se nám na půdě Koutů nedaří. To se v první polovině potvrdilo, když jsme vyrobili dvě zbytečné chyby, jak tomu v Koutech bývá zvykem. Druhý poločas jsme hru zjednodušili a zaslouženě výsledek otočili. Celé utkání bylo bojovné s řadou nepřesnosti a hráno v přátelské atmosféře (smích). Klukům patří dík za nadhled a bojovnost v druhé půli.

Rozhodčí: ŽALOUDEK Patrik - DENEV Alex, ŠÍMA Nikolas

Diváci: 148

162 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page