top of page

Rezerva vyšla na prázdno

Přibyslav / NMNM - Rezerva mužů odjela ke třetímu PU do nedaleké Přibyslavi, která je také účastníkem KP. Bylo to určitě zajímavé srovnání výkonnosti.

SK Přibyslav - SFK Nové Město n/Mor. B 3:1 (1:0)

Branky: 30, 52, 76. domácí - 62. vlastní


Začátek zápasu byl ve znamení územní převahy hostí, kterou však nedokázali využít. Dvě velké šance měl Slavíček, ale ani jistou brankovou dorážku nevyužil. Po 30. minutách zápasu přišel brejk domácích a vedení - 1:0. Od této doby se průběh srovnal.

Ve druhém poločasu domácí ještě tempo vystupňovali a začali se trefovat a proměňovat standartní situace. V 52. minutě po opakovaném rohu se domácí trefili podruhé - 2:0. Pro Vrchovinu svitla naděje po deseti minutách, když si domácí lobem daly vlastňáka - 2:1. Ani tento moment je nenakopl k vyšším obrátkám. Navíc domácí čtvrthodinku před koncem ze standardky překonali Sáblíka potřetí a bylo rozhodnuto - 3:1. V tomto utkání Follprechtovo mužstvo vyšlo úplně naprázdno.


O následujícím víkendu sehraje béčko Vrchoviny generálku na novou mistrovskou sezonu v KP 2021/22. V neděli 1.8.2021 měly přijet Počítky, které se omluvily. Soupeřem tedy bude rezerva Žďáru B, zápas začne na domácím hřišti v NMnM od 16:30 hod.

256 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page