top of page

Rosice porazily Nové Město.

NMNM - V rámci 12. kola (13. hrané) MSFL přijely do Nové Města na Moravě nepříjemné Rosice. Zápas se domácím nepovedl a hlavně v prvním poločase vyráběli domácí neuvěřitelné chyby, které byly příčinou první domácí porážky v sezoně.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - FC SLOVAN ROSICE 0:3 (0:3) - branky: 19.+23.+45. Přerovský (první z PK)


Sestava SFK: Šmída P. - Vacek, Bača, Ráliš (46. Vašek), Nečas, Svoboda (81. Boušek), Batelka, Šmída M.(60. Sytař), Matulka (71. Hlaváč), Duda (C), Novotný

Trenéři: p. Michal, Follprecht P.

Vedoucí týmu: p. Bajer


Sestava FC: Zádrapa - Zezula, Kulík, Praks, Novák (87. Drbal), Buchta, Koláčný (85. Kršák), Přerovský (79. Kotásek), Černý (C), Dobrovodský (79. Fila), Sedláček (85. Krejčí)

Trenéři: p. Čuhel, Čejka

Vedoucí týmu: p. BílekPrvní dvacetiminutovka tomuto debaklu vůbec nenasvědčovala. Hned na začátku si navedl míč na velkém vápně Matulka a gólmana hostí pěkně protáhl. Poté zahrozili hosté Přerovským z PVK, z čehož vznikl roh, ale Šmída v brance byl na místě. Po čtvrt hodině dostali šanci domácí také z PVK, ale Nečas dva metry za VV jen vyprášil Zádrapovi rukavice. Na druhé straně přišel zkrat v domácích řadách, na jejichž konci byl faul brankáře Šmídy na vypíchnutou malou domů. Byla z toho penalta, kterou Přerovský bezpečně proměnil - 0:1. Navíc po pár minutách přišel průnik z pravé strany s přesným centrem a hlavou stejný hráč rozvlnil síť podruhé - 0:2. Domácí velmi znervózněli a začali kupit jednu chybu za druhou. Navíc v poslední minutě první půle opět Přerovský dokompletoval hattrick svým třetím gólem po kombinaci - 0:3.


Ve druhé půli sice hosté vstřelili ještě jednu branku, ale ta nebyla pro ofsajd uznána. Utkání se spíše dohrávalo, hosté kontrolovali hru a domácí se nezmohli prakticky na nic. Za zmínku snad stojí, že výběr trenéra Michala viděl za zápas úctyhodných 9 žlutých karet, ale to není to, čím by se mohl domácí soubor zrovna chlubit.

Rozhodčí: Mayer - Rosický, Švehla. Delegát FAČR p. Beneš

ŽK 9:2, ČK 0:0

Diváci 255

217 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page