top of page

Senzační výsledek ml. přípravky na ligovém turnaji

Třebíč/NMNM - Děti z naši mladší přípravky v sobotu spojily síly se svými kamarády z TJ Nová Ves a společně odehrály neuvěřitelný turnaj sezóny Třebíč Open 2020. Tento turnaj je jeden z největších v ČR a startojí naněm ligové týmy jako AC Sparta Praha, Sigma Olomouc, FK Příbram a další...

Na turnaji startovalo 15 týmů zvučných jmen jako: FC Zbrojovka Brno, AC Sparta Praha, 1. FC Slovácko, FŠ Třebíč, JFA, FK Příbram, SK Dynamo České Budějovice, FC Vysočina Jihlava, FK Teplice, SK Sigma Olomouc, SK Uničov a FK Dukla Praha.


Dopoledne se hrálo ve třech základních skupinách a v té naši nám los přidělil soupeře z Teplic, Pražské Sparty, Jihlavy a Slovácka.

Do prvního zápasu s FK Teplice jsme, jak děti, tak trenéři, nastupovali s velkou nejistotou a respektem, ale s o to větší chutí ukázat, že poctivě trénujeme a nebojíme se žádného soupeře. První branka do sítě soupeře z kopačky Vítka Follprechta byla pro nás proto velkou úlevou a pocitem, že to půjde. Soupeře jsme začali přehrávat ve vzájemných soubojích a v zakončení. Nad výsledným skóre 8:2 v náš prospěch jsme všichni jenom nevěřícně kroutili hlavami. Děti hrály ve skupině skvěle. Co jsme nestíhali technicky, to jsme dotáhli houževnatostí v soubojích a zakončení. V základní skupině děti prohrály jenom s výborně hrajícím týmem AC Sparta Praha. O postupu do další fáze turnaje rozhodovalo skóre a tak jsme pokračovali ve střední - stříbrné skupině. V ní nás odpoledne čekala další čtyři náročná utkání se Slováckem, Sigmou Olomouc, Uničovem a po druhé s Jihlavou. Děti v těchto zápasech tentokrát ani jednou neprohrály a stříbrnou skupinu vyhrály! Celkově jsme na turnaji obsadili neuvěřitelné 6. místo. Vítězem turnaje se stala FK Příbram před AC Sparta Praha.

V průběhu dne děti sehrály 8 náročných zápasů s celkovým hracím časem 144 minut na letním spalujícím slunci, nebo v odpolední bouřce. Dětem patří velké poděkování za předvedený výkon a skvělou reprezentaci klubu. Přejeme jim, aby tyto úspěchy byly pro ně motivaci na sobě dál pracovat a poctivě trénovat. Kamarádům z TJ Nová Ves děkujeme za pomoc a nádherné fotbalové zážitky. Už teď se těšíme na naše další společné zápasy, nebo vzájemné souboje.

Pod vedením trenérů J. Follprechta a M. Bobuly za společný tým SFK NMNM a TJ Nová Ves nastoupily:

SFK NMNM: Vítek Follprecht, Vojtěch Follprecht, Jakub Fousek, Milan Dobiáš, Šimon Bobula,

TJ Nová Ves: Nikola Havlíčkova, Jakub Havlík, Ondřej Babjačok a Filip Jenček.


#TŘEBÍČOPEN #TURNAJ

444 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page