top of page

Mini-liga starších přípravek zná své vítěze: SFK Nové Město n.Mor.

Závěrečným finálovým turnajem vyvrcholila mini-liga starších přípravek v sobotu dopoledne na hřišti u našich kamarádů a fotbalových rivalů v Polné. Kým poslední skupinový turnaj se hrál před týdnem na rozpáleném letním slunci u nás v NMNM, počasí v tom finálovém, snad ani nemohlo být víc rozdílné.

Za vydatného deště a větru jsme přijeli na promočené hřiště v Polné, kde jsme teprve s ostatními soupeři a organizátory řešili otázku, jestli vůbec nějaký turnaj v těchto podmínkách odehrajeme. Nerozhodné diskuse nakonec jednoznačně zakončilo zvolání dětí, že chtějí hrát!

Děti čekaly 3 náročná utkání se soupeři z FK Pelhřimov, FK Slavoj Pacov a Slavoj Polná. Vítěz základní skupiny z Třeště, tým TJ Dačice, se na turnaj nedostavil, zřejmě kvůli nepříznivému počasí. To nás všechny mrzelo, protože jsme se těšili na napínavý zápas vítězů základních skupin.

Počasí a hřiště nakonec poměrně zásadně ovlivnil kvalitu hry, kdy se děti místy přetlačovaly s vodou na hřišti víc než se soupeřem. Každopádně i v této disciplíně, stejně tak jak v té fotbalové, se našim dětem dařilo lépe než soupeřům a v náročných podmínkách dokázaly všechny zápasy vyhrát. Mini-liga starších přípravek tak zná své houževnaté vítěze a tím jsou naši kluci z SFK Vrchovina! Děkujeme dětem za skvělou reprezentaci a gratulujeme k úspěchu. Pro děti s roč. narození 2009 to bylo zároveň posledním úspěšným vystoupením v kategorii přípravek. Po společném rozloučení, které je plánováno na čtvrtek 25.6. 17:30 na hřišti v NMNM přecházejí do kategorie mladších žáků. Všem již teď přejeme hodně zdraví, pohybu a radosti ze hry jménem fotbal!


Pod vedením trenérů V. Jelínka a T. Novotného za SFK Vrchovinu NMNM nastoupili:

Petr Martin, Follprecht Jan, Havlík Matyáš, Fiala Václav, Bobula Adam, Koudelka Jakub, Drdla Vítek, Ondráček David, Přikryl Petr, Vícha Matěj a Šafařík Jiří.


Video z vítězné oslavy zde.

489 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page