top of page

Shrnutí přípravy před sezonou

Aktualizováno: 6. 8. 2023


Nové Město - Tým trenéra Michala začal novou sezonu soutěžním utkání v Kuřimi, kde se představil ve 2. předkole MOL cupu 2023/24. Vítězství se nerodilo lehce, za bouřky a vydatného deště, ale přeci jenom byl znát rozdíl soutěže. Vítězství 2:1 podpořili brankami navrátilci do sestavy Tomáš Duba a Tomáš Švanda. V přípravě sehrál tým tři přípravná utkání a neokusil hořkost porážky Hlinsko 2:2 (V), Ždírec 5:2 (V), Hr. Králové B 2:2 (D). Osa týmu Šmída - Batelka - Šteffl - Duba zůstala a k nim trenéři doplnili další hráče. Největší ztráta bude určitě v podobě Dudy a Matulky, kteří odešli na hostování do třetiligového STARTu Brno. Nezbývá klukům poděkovat a zároveň popřát, ať se jim v novém působišti daří.


Po sestupu z MSFL nás čekají souboje v divizi D, kterou SFK Vrchovina Nové Město na Moravě rozehraje 1. kolem v domácí Vrchovina aréně a soupeřem bude sousední FC ŽĎAS Žďár n/Sáz. Toto okresní derby se bude hrát po dlouhých 5-ti letech poněvadž poslední utkání jsme sehráli na jaře 2018. V této sezoně jsme Žďár ani jednou neporazili, doma jsme remizovali 1:1 (střelci Smetana - Vopršal) a ve Žďáru jsme prohráli 1:2 (střelci 2x Vopršal - Skalník K.). Úvodní zápas sezony se odehraje v sobotu 5.8.2023 od 17:00 hod. a bude jej řídit trojice rozhodčích R - Kříž Karel, AR1 - Vařacha Jan, AR2 - Fabeš Roman. Delegát FAČR je p. Briksa Václav. Doporučujeme fanouškům, aby se na stadion dopravili s dostatečným předstihem, aby se netvořily zbytečné fronty. Je pro Vás připraveno bohaté občerstvení.


A jelikož Nové Město na Moravě uspělo v poháru a kluby se dohodly na změně termínu, bude 1. kolo sehráno ve středu 16.8. a do N.Města zavítá účastník F:NL SK Líšeň. Zápas začne v 17:00 hod. Ještě před pohárovým zápasem v pátek 11.8. se uskuteční divizní utkání s FK Maraton Pelhřimov (2. kolo MSD), který doveze nám dobře známý trenér, Richard Zeman, se stejnou hodinou začátku, tedy v 18:00hodin.


Je nutno popřát všem ať se daří. A přijďte za fandit VRCHOVIŃÁCI!!!453 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page