top of page

Smolný, ale pěkný vlastňák, znamená návrat bez bodu.

Náměšť n/Osl. - Také v sobotu naše juniorka tentokrát zajížděla v dalším kole na mistrák do Náměště nad Oslavou. Smolný závěr utkání jej připravil alespoň o bod do tabulky KP.

FC NÁMĚŠŤ n/OSL.-VÍCENICE - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 1:0 (0:0)

Branka: 85. vlastní


Sestava SFK: Skryja - Chytrý, Bača, Švanda, Blažíček P. , Veselý V. (46. Jícha), Slavíček (61. Hlaváč), Šmída (K), Dobrovolný (61. Červenka), Boušek (84. Kutra)

Trenéři: p. Follprecht, Poul

Vedoucí týmu: p. Dacer


Utkání hrané na golfovém pažitu ( vlivem dalších třech ploch a na hlavní hřiště chodí dvakrát za 14 dní ) bylo ze začátku lehce nervózní a poznamenáno silným větrem, ale šance byly k vidění na obou stranách. Trenér Follprecht: "Domácí dvakrát vychytal po zranění opět v bráně nastoupivší matador Petr Skryja, za to u nás, jak poslední dobou bývá zvykem, by stačil v bráně kužel, který by jsme stejně neprostřelili ."


Ve druhé půli Vrchovina domácí opticky přišpendlily na jejich polovinu, ale kromě třech tutovek hosté nebyly přesní ve finální fázi a kolikrát i zbytečně se uchylovali k nákopům. Branku hosté dostali po špatné rozehrávce v zadních řadách, následoval centr, který bohužel Petr Blažíček proměnil životní hlavičkou do protilehlé šibenice - 1:0. Nicméně tento gól byl už jen tečkou hostujícího zmaru . Follprecht k utkání dodává: "Zápas nerozhodl vlastní gól, ale naše nemohoucnost v zakončení a bohužel nyní nejsme ve formě. Ve zbylých třech kolech se musíme zmobilizovat a ukořistit plný počet bodů. Jinak bude zle."


Rozhodčí: Landsman - Kliner, Chromý

ŽK 3:1

Diváci 28

147 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page