top of page

Smůla N.Města: upřený gól a dva přímé kopy


Smolný zápas mají za sebou fotbalisté Nového Města. Nováček MSFL ve 14. kole podlehl na domácím hřišti Kroměříži. Vrchovině nejprve nebyl uznaný regulérní gól a ve druhém dějství ji srazily dva přímé kopy. Nakonec z toho byl stejný výsledek, jako před osmi lety v 2. kole Českého poháru.

SFK Vrchovina – SK HS Kroměříž 2:3 (1:1) ⚽ 2. Dočekal, 78. Duba – 9. a 71. Cupák, 61. Motal

Sestava Vrchoviny: Juran – Chalupa, Vícha, Košík, Skalník K.– Ošmera (62. Sklenář), Zbytovský (46. Smetana), Michal (K), Skalník M. (83. Duda) - Duba, Dočekal

Připraveni: Šmída, Wolker, Bača

Trenéři: p. Zeman, Škorpík, Střešňák

Vedoucí týmu: p. Bajer

Masér: p. Pátek

Lékař: MUDr. Chroustovský

Sestava Kroměříže: Floder - Šmerda, Hloch, Matoušek, Jeleček - Cupák, Motal, Hirsch (80. V. Mlýnek), Okleštěk (90. Prajza) - Silný, Kovář (89. M. Mlýnek).

Trenéři: p. Červenka, Světlík

Vedoucí týmu: p. Frkal

Masér: p. Libenský

V derniéře na domácím hřišti svěřenci Richarda Zemana vlétli do utkání jako uragán. Navrátilec do sestavy Michal Dočekal se ve 2. minutě prosmýkl do vápna Kroměříže a střelou šajtlí z úhlu otevřel skóre zápasu – 1:0. Jenže v 9. minutě po brejku vyrovnal na 1:1 střelou o tyč Cupák. Gólové situaci však předcházel sporný okamžik, kdy se domácí dožadovali odpískání faulu na obránce Chalupu. Ve 42. minutě nastřelil Kovář břevno domácí svatyně. V poslední minutě první půle na druhé straně skóroval po závarech Duba, ale sudí po dlouhé promlce a naléhání hostujících hráčů odpískal ofsajdové postavení novoměstského střelce, ač jej asistentka sudího ve hře vůbec nesignalizovala.

Utkání po změně stran rozhodly dva přímé kopy Kroměříže z hranice vápna. V 61. minutě zaskočil Jurana na těžkém terénu Motal, o deset minut později se z dorážky po skvělém zákroku novoměstského brankáře radoval opět Cupák, střelec své druhé branky v zápase. Vrchovina vykřesala jiskřičku naděje v 78. minutě, kdy snížil Duba – 2:3. V závěrečném tlaku, který byl rozkouskovám střídáním, už ale žádná branka nepadla.

Nejlepší hráči: Duba, Skalník K. – Okleštěk, Kovář

Rozhodčí: Jahoda – Nováček, Hanáková

Delegát: p. Peřina

ŽK 3:2, ČK 0:0

Diváci: 370

V sobotu 10.11.2018 od 14:00 hodin v rámci 15. kola FORTUNA MSFL zajíždí Vrchovina k jedinému okresnímu derby na hřiště FC Velké Meziříčí. Přijďte povzbudit naše kluky.

#NMNMVMSFL #NMNM #SFK #VRCHOVINA #REPORT #ZÁPAS #KROMĚŘÍŽ #201819

174 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page