top of page

Sobotní turnaj přípravek ovládlo Hlinsko

NMNM - V sobotu 12.3. proběhl v hale v Novém Městě na Moravě další z řady fotbalových turnajů zimní přípravy. Tento krát šlo o turnaj pro mladší přípravky z nejbližšího okolí.

Akce se zúčastnilo 6 týmů: SFK NMNM, SK Pernštejn Nedvědice, SK Bystřice nad Pernštejnem, FC Žďár nad Sázavou, FC Hlinsko a TJ Nová Ves.


Pod vedením trenérů: O. Vícha, P. Němec a B. Jandourek

Nastoupili za SFK Vrchovinu NMNM: Luboš Neuman, Vojtěch Petr, Jiří Ondráček, Eliška a Nikolas Janďourkovi, Jolana Palečková, Daniel Vícha, Eliáš Němec, Šimon Krampol a Gabriela Kalábová.


Naším benjamínkům nevyšel vstup do turnaje, kdy prohráli s TJ Novou Vsi 0:3. Svou daň si jistě vybrala nervozita před slušně zaplněným hledištěm. V dalších zápasech se děti zklidnily, přidaly na aktivitě a vyhrály zápas s Bystřici, Nedvědici i Žďárem. V neoficiálním finálovém utkání však děti nestačily na výborně hrající kamarády z Hlinska a propadly se na nepopulární čtvrté místo. Přesto to byla povedená akce a dětem patří velké dík za nasazení a výbornou reprezentaci klubu. Celé sobotní dopoledne se neslo ve skvělé atmosféře, plné fotbalových emocí, pěkných akcí i náročných soubojů. Nevěříte? Podívejte se na galerii, jejíž autorem je náš kamarád Petr Neuman. Petrovi a všem co se podíleli na organizaci turnaje moc děkujeme.

133 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page