top of page

Společná víkendovka přípravek SFK Vrchovina


NMNM - O víkendu proběhla další společná víkendová akce přípravek SFK Vrchovina. Letos jsme opět využili výborný areál učiliště v Petrovicích.

Na pátečním programu byl již tradiční pochod z nového města (letos se zmrzlinou), hraní pohybových her, pečení buřtů a povídaní u ohně do pozdních večerních hodin. V sobotu už nás od rána čekalo další pokračování novoměstského tur(b)aje s barážovou příchutí. Po vydatném obědě, přesun do Novoměstských lázni na zmrzlinové závody v plavání. Večer jsme povzbuzovali naš A-tým v posledním domácím zápase a po návratu do Petrovic společná večeře a promítání pohádky. V neděli pak pokračování fotbalového turbaje a po obědě vyhodnocení a symbolické vyřazování nejstaršího ročníku z řad starší přípravky SFK Vrchovina. Pro letošní sezónu opouští naše přípravkové řady 13 kluků ročníku 2008. Na památku kluci dostali mikiny SFK Vrchovina.

Celé akce se zúčastnilo 40 dětí a 6 trenérů. Společnou víkendovku, která proběhla zdařile v pohodové atmosféře, jsme si všichni užili a už se těšíme na další. Děkujeme všem zúčastněným dětem a lidem, kteří nám s přípravou akce pomáhali.

Foto starší přípravka SFK Vrchovina roč. 2008

(zleva: Vladimír Jelínek - TR, Antonín Petr, Matěj Kreutzer, Josef Žák, Matěj Novotný, Jakub Jelínek, Lukáš Kustmüller, Jonáš Chodil, Hugo Sláma, Jiří Sláma, Jan Blažek, Ondřej Hiesböck, Ondřej Kabelka a Tomáš Novotný -TR)

#VÍKENDOVKA #SOUSTŘEDĚNÍ #JARO2019 #PETROVICE

150 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page