top of page

Spravedlivá remíza byla soubojem syna a otce Hekerleových.

NMNM - V rámci 17. kola AGADOS KP Vysočiny mužů se na hřišti v Novém Městě potkali sousedé z tabulky. Do Vrchovina arény přijely SK Okříšky. A byl to pikantní souboj syna-hráče a otce-trenéra.


NOVÉ MĚSTO n/MOR. B - SK OKŘÍŠKY 1:1 (1:1) branky: 33. Hekerle - 18. Ryšavý


Celý zápas byl vyrovnaný a fotbal se musel líbit. Nejprve se vedení ujali hosté, kteří Ryšavým otevřeli skóre střelou na zadní tyč - 0:1. Trenér Vladimír Hekerle byl určitě velmi spokojený, když se jeho tým dostal do důležitého vedení. Jeho syn Lukáš, který nastoupil na pravém beku byl naopak smutný. Po chvíli se dlouhým míčem za obranu dostal mladíček Jícha, ale jeho zakončení šlo těsně vedle zadní tyče. Ve 26. minutě mohlo být pro domácí ještě hůř, po rohu Okříšky pálili těsně vedle. Po půl hodině se radovali i domácí, po rohu se hlavou trefil Lukáš Hekerle a srovnal skóre - 1:1. Ještě však před tím měli obrovskou šanci Chytrý s Jíchou, ale ani na dvakrát Fialu v brance nepřekonali. Ve 36. minutě opět po rohu hosté nastřelili levou tyč Mičkovy branky.


Druhá půle už takovou kvalitu neměla. Hosté vycházeli z obranného bloku a vyráželi do rychlých protiútoků. Vrchovina se snažila nátlakovou hrou překonat svého soka. Za zmínku stojí nádherná kombinační akce po hodině zápasu, na jejímž konci byl Sytař, ale Fiala jej opět vychytal. Zápas zhodnotil trenér Němeček: "Byla to spravedlivá remíza. Doma musíme proměňovat šance, to je povinnost."


Rozhodčí: Kylar - Holub, Gregar

ŽK 1:4, ČK 0:0

Diváci 150


Sestava SFK: Mička - Chytrý, Hekerle L.(79.Kutra),Blažíček P., Veselý (79. Novák), Slavíček (C), Sytař, Polnický, Dobrovolný V., Jícha (63. Červenka), Boušek (87. Sláma)

Trenér: p. Němeček

Vedoucí týmu: p. Dacer


Sestava SKO: Fiala - Němec, Veleba (67. Trnka), Dočekal, Benda, Dubský (81. Picmaus), Částka, Bence, Ryšavý (88. Rampír), Růžička, Mašek

Trenér: p.Hekerle Vladimír

Vedoucí týmu: p. Tekal

260 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page