top of page

Střídající žolík Lukáš Slavíček spasil A-tým v dohrávce.

NMNM - V dohrávaném zápase 22. kola třetí ligy si jarní domácí premiéru odbyli hráči Nového Města na Moravě. A vydařila se jim, když Uherský Brod zdolali těsně 1:0. Trenérům domácího týmu chyběli oba bratři Rálišové i další stoper Batelka.


SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. - ČSK UHERSKÝ BROD 1:0 (0:0) - branka: 90. Lukáš Slavíček

"Věděli jsme, že to bude nesmírně těžký a vyrovnaný zápas", komentoval po zápase asistent Follprecht a dodává: "Navíc opět o šest bodů. Dřeli jsme jako koně a musím kluky pochválit, že to nakonec zvládli." Cesta k přerušení série čtyř porážek v řadě ovšem byla trnitá. Vrchovina sice měla po celý zápas jasně navrch, jenže se opět projevila stará bolest, žalostná koncovka.


V úvodním dějství mohl skóre už po sedmi minutách hry otevřít Radek Matulka. Vacek jej z pravé strany našel uvnitř velkého čtverce hostů úplně osamoceného, jenže hlavička hlavní ofenzivní opory mířila jen do náruče výborného gólmana Brodu.


Po změně stran to pak byl doslova festival v neproměňování šancí. Všechno začal už po dvou minutách ještě dorostenec Jícha. Další stoprocentní tutovky následně zazdili Šteffl, Svoboda a Matulka. Když už se zdálo, že se body budou dělit, přišlo pro Nové Město vysvobození. V poslední minutě se při závaru ve velkém čtverci hostů zorientoval střídající Slavíček, který pouhých 10 minut na hřišti a nechytatelnou pumelicí k pravé tyči spasil svůj tým a přetrhl nepříznivou sérii - 1:0. Domácí Vrchovina oplatila podzimní prohru ČSK v opačném poměru.

Rozhodčí: Kolář - Slabý, Řezníček. Delegát FAČR p. Peřina.

ŽK 1:2, ČK 0:0

Diváci 235

Sestava SFK NMNM: Šmída - Vacek (93. Bača), Hekerle, Sytař (80. Boušek), Nečas, Šteffl (94. Vašíček), Jícha (80. Slavíček), Matulka, Svoboda, Duda (K), Novotný

Trenéři: Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: Bajer

Sestava ČSK UB: Nemrava - Chrudina, Švrček, Obdržálek (82. Šmatelka), Strachoň (61. Valenta), Venený, Michalec J., Leskovjan, Nevařil (K), Flasar, Straňák (61. Michalec M.)

Trenér: Pazdera

Vedoucí týmu: Slezák

Tým trenéra Michala musí rychle zregenerovat, protože již v sobotu 29.4.2023 je čeká silný nováček FK Hodonín. Výkop zápasu je stanoven na 16:00 hodinu a bude jej řídit trojice rozhodčích R - Dedek Vojtěch, AR1 - Proske Zbyněk, AR2 - Švehla Marek. Delegát FAČR pan Boček Vladimír.

312 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page