top of page

Střelecký výkon podpořila výborná hra

Nové Město - V rámci 8. hracího dne 4. ligy MSD do Vrchovina arény přijel TJ SOKOL TASOVICE. Jeho oslabená sestava na rozjetou Vrchovinu však nestačila. Domácí Nové Město na Moravě svůj výkon vyšperkovalo vysokou výhrou a spokojení diváci viděli nakonec sedm banánů.


SFK VRCHOVINA NOVÉ MĚSTO n/MOR. - SOKOL TASOVICE 6:1 (1:0) branky: 15.+66. Nečas, 54.+88. Partl, 71. Šteffl, 81. Pulkrábek - 63.Švarc


Sestava NMNM: Šmída P.(K) - Švanda, Bača (78. Wolker), Nečas, Sytař (62. Pulkrábek), Batelka, Šteffl, Boušek (46. Partl), Duba, Jícha (72. Jelínek), Sádecký

Trenéři: p. Michal, Follprecht, Skryja

Vedoucí týmu: p. NovotnýHned na začátku zápasu byla k vidění krásná kombinace na jejímž konci byl Sytař, ale gólman hostí Koukal vykopl jistý míč v síti. Další akce přišla zprava od Jíchy, ale zakončení nepřišlo. V desáté minutě napřáhl Nečas ze třiceti metrů a projektil skončil na břevně. Poté domácí zahrávali dva rohy po sobě, ale bez efektu. První čtvrthodina už znamenala změnu skóre, když Nečas napřáhl z hranice šestnáctky a Koukal byl krátký - 1:0. Po třech minutách se řítil do vápna Duba, obránce si zahrál házenou, ale píšťalka sudího zůstala němá. Poté přišla kombinace Sytaře s Dubou, ale zakončení zaplachtilo nad břevno. Hosté byl pod neustálým tlakem, k zakončení se dostal po půlhodině Lapeš, ale jeho střela za šestnáctou dostal opačnou faleš. Ve 34. minutě po rohu Nečase se ve výskoku dostal k zakončení hlavou Batelka a trefil tyč. V poslední minutě hosté zahrozili Bakajem, který pálil ve velkém čtverci těsně nad.

Do druhé půle přišlo několik střídání na domácí straně, která měla zásadní vliv na výsledek. Po sedmi minutách na hřišti se trefil střídající Partl do prázdné branky, po rozebrání Tasovické obrany - 2:0. Po hodině hry se dostal k zakončení hostující Lapeš, ale Šmída kryl tvrdou bombu z několika kroků. V 63. domácí obrana vyrobila faul, který potrestal z přímého kopu Švarc přes zeď - 2:1. V 67. minutě si navedl míč Nečas a z hranice šestnáctky se trefil na vzdálenější tyč - 3:1. Hned po dvou minutách měl Nečas na noze hattrick, ale Koukal bravurně vyrazil na roh. Konec zápasu již hosté rezignovali, když se trefil Šteffl po závaru a loboval brankáře - 4:1. V poslední desetiminutovce mohl zvýšit Nečas, ale přestřelil. Zastoupili ho však střídající hráči, pátý gól vsítil Pulkrábek, když napodobil střelce čtvrté branky Šteffla a loboval Koukala - 5:1. Pomyslný hřebík do Tasovické rakve zatloukl opět Partl, který pohotově reagoval před hostující brankou a vylepšil závěrečné skóre utkání - 6:1.

Rozhodčí: Řezníček - Slabý, Doležal. Delegát FAČR p. Boček

ŽK 1:0; ČK 0:0

Diváci 235

266 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page