top of page

Starší přípravka si doma nenechala vzít ani bod

Aktualizováno: 29. 6. 2020


NMNM - Pouze s jednobodovým náskokem, ale s velkým odhodláním vyhrát nastoupili v sobotu naši kluci do závěrečného turnaje mini-ligy starších přípravek, který se konal na hřišti v Novém městě na Moravě.

Děti čekaly čtyři náročná utkání s velice těžkými soupeři, navíc na ostrém letním slunci. Už v prvním zápase proti kamarádům z HFK Třebíč děti ukázaly, že doma rozhodně prohrát nehodlají. Na hřišti jim to sedělo, hrály s vysokým nasazením a týmově. Jejich výkon se v průběhu turnaje stupňoval a vrcholil v napínavém zápase s týmem Slavoj Polná. Je už určitou milou tradicí, že právě zápasy s tímto soupeřem jsou skutečně skvělé, plné zvratů, emocí a nádherných fotbalových soubojů. V tom sobotním měli nakonec navrch naši kluci a tak si pojistili celkové vítězství ve skupině již před závěrečným zápasem s Bedřichovem.

Finálový turnaj mini-ligy starších přípravek se hraje v sobotu 20.6. v Polné a vedle našich kluků se na něj probojovali týmy: Slavoj Polná, TJ Centropen Dačice, TJ Slavoj Pacov a FK Pelhřimov. Držme našim klukům palce, aby se jim závěrečný turnaj povedl.

Pod vedením trenérů V. Jelínka a T. Novotného za SFK Vrchovinu NMNM nastoupili:

Tatíček Vlastimil, Petr Martin, Follprecht Jan, Matěj Vícha, Havlík Matyáš, Fiala Václav, Bobula Adam, Koudelka Jakub, Drdla Vítek, Ondráček David a Přikryl Petr.

Konečné tabulky:

Skupina Polná

1. SFK NMNM - 36b.

2. Slavoj Polná - 30b.

3. Huhtamaki Okříšky - 21b.

4. TJ Sokol Bedřichov - 19b.

5. HFK Třebíč - 10b.

Skupina Třešť:

1. TJ Centropen Dačice - 48b.

2. TJ Slavoj Pacov - 29b.

3. FK Pelhřimov - 24b.

4. TJ Slavoj Třešť - 8b.

5. Slovan Havlíčkův Brod - 6b.


#NMNM #SFK #MINILIGA #JARO2020

321 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page