top of page

Třebíč Open 2021 - náročný start nové sezóny pro starší přípravku

Třebíč/NMNM - V rámci přípravy na podzimní část sezóny odehrály naši svěřenci ze starší přípravky kvalitně obsazený turnaj Třebič Open, 2021.

Turnaje U10 roč. narození 2011 a mladší se letos zúčastnilo 9 týmů: SK FŠ TŘEBÍČ, FC SPARTA BRNO, SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE, FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ, 1. FC VIKTORIE PŘEROV, FC VYSOČINA JIHLAVA, FC ZBROJOVKA BRNO, SFK NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ, TJ TATRAN BOHUNICE.

Čekalo nás tedy 8 náročných utkání proti velice vyspělým soupeřům. Naše děti se však nezalekly a přesto, že rozdíl výkonnosti byl v náš neprospěch bojovaly statečně v každém utkání až do konce. Zápas od zápasů jsme se zlepšovali a zrychlovali ve všech herních činnostech, no na kvalitní soupeře to nestačilo. Nakonec jsme na turnaji obsadili poslední místo, ale odjížděli jsme s novými zkušenostmi a plným kufrem námětů do tréninků. Věru, je co zlepšovat a my začneme hned v úterý! Dětem chci moc poděkovat za reprezentaci klubu, vytrvalost a odhodlání znovu a znovu vzdorovat v těžkých utkáních. Za pomoc děkujeme také kamarádům Ondřeji Babjačokovi a Filipu Jenčekovi z Nové Vsi.

Za SFK Vrchovina nastoupili: Šimon Bobula, Jakub Fousek, Vít Follprecht, Milan Dobiáš, Martin Sokolíček, Jan Sykáček, Ondřej Sianta, Tereza Siantová, Petr Polanský, Ondřej Babjačok a Filip Jenček.

Pod vedením trenérů: Marek Bobula, Martin Sokolíček, Jan Follprecht
87 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page