top of page

Teprve druhá porážka v soutěži

Humpolec/NMNM - Juniorka Vrchoviny nakonec nastoupila v 17. kole krajského přeboru mužů proti lídrovi tabulky na umělce v Humpolci. Výsledek vypadá až příliš krutě pro svěřence trenéra Petra Follprechta, ale takový je prostě fotbal.

TJ DÁLNICE SPEŘICE - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 4:1 (1:1)

Branky: 36.+78. Vlček, 51. a 64. Svoboda - 19. Boušek


SFK Nové Město B: Sáblík - Bača, Blažíček P., Blažíček R., Polnický, Veselý (59. Chytrý), Partl, Sytař, Jícha (63. Červenka), Dobrovolný (63. Hlaváč), Boušek

Trenér: Follprecht P.

Vedoucí týmu: p. Dacer


Od první minuty utkání se hrál velmi rychlý fotbal, prošpikovaný množstvím soubojů a velkým důrazem z obou stran. Jediný, kdo se tomuto trendu nebyl schopen přizpůsobit byl sudí, který chvíli pískal žáky, poté přepnul do modu mužů. Domácí si vynutili územní převahu, kterou využili v zahrávání mnoho rohových kopů. Paradoxně však šli do vedení hosté, když rychlý protiútok zleva zakončil v 19. minutě Boušek - 0:1. Po čtvrt hodině bylo srovnáno, akci ve vápně sice na poprvé hasil Sáblík, ale na dorážku Vlčka byl krátký - 1:1.

Ve druhém poločase domácí svoji převahu vyjádřili i gólově a nedali hostům již čuchnout. Dva rychlé góly z kraje daly zápasu jasný ráz. I když hosté za stavu 2:1 měli obrovskou šanci v podobě Sytaře, ale hned z protiútoku inkasovali potřetí. Parádní tečku udělal zápasu Vlček, který z vymyšleného přímáku z hranice 16-ky přes zeď dal čtvrtou branku. Dění na hřišti neunesl velezkušený Polnický, který byl po 2.ŽK vyloučen a šel se dříve sprchovat.


Rozhodčí: Beneš Jiří - Straka, Šetek, Delegát FAČR p. Šimák.

ŽK 4:4 ČK 0:1 (85. Polnický)

Diváci 185

209 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page