top of page

Tragický výkon a nekoncentrovanost na umělce v Chotěboři.

Chotěboř/NMNM - Dalším hracím dnem pokračoval pro svěřence Ondřeje Poula Agados KP Vysočiny mužů. Čekal je soused v tabulce FC Chotěboř. Jenže sestava juniorky Vrchoviny nepodala výkon hodný této soutěže a odvezla si nadílku v podobě tří branek. Přesto, že se hostující trenér mohl opřít o pár posil z ligového áčka. Po této prohře je béčko v tabulce na 9. místě.


FC CHOTĚBOŘ - SFK NOVÉ MĚSTO n/MOR. B 3:0 (1:0) branky: 27. Voborník (PK), 52. Bouma, 86. Chlad


Od úvodního hvizdu byli domácí aktivnějším týmem, do prvních dvaceti minut jsme si vytvořili jedinou gólovku v podobě Sytaře, který trestuhodně pálil nad. To domácí hrozili daleko více, aktivně napadali naši obranu a po chybě ve středu hřiště a špatném odhadu brankáře Sáblíka při výběhu, Jandou vstřelili branku, ale sudí dosti necitlivě pískal dříve a po faulu Sáblíka se šel předčasně sprchovat. Do brány musel ještě dorostenec Mička, který málem Voborníkovi penaltu chytil, žel domácí šli do vedení - 1:0. Béčko muselo přeskupit své řady a převaha domácích byla ještě markantnější. Hosté se spoléhali na náznaky brejků, ale vůbec nic se nedařilo. Velkou jiskru naděje mohl vykřesat Sytař, který dostal možnost k vyrovnání z další penalty v zápase, ale nastřelil jen gólmana a z dorážky mířil opět NAD!


Druhá půle se už jen dohrávala, protože chvilku po přestávce domácí zvýšili vedení střídajícím Boumou po chybě obrany - 2:0. I domácí se uklidnili a přeřadili na nižší stupeň. Těsně před koncem utkání kosmeticky upravil skóre zápasu Chlad - 3:0.


Rozhodčí: Šíma - Rýgl, Liška

ŽK 3:0, ČK 0:1 (24. Sáblík)

Diváci 130


Sestava SFK: Sáblík - Chytrý, Ráliš D.(79. Dvořák Mil.), Blažíček P.(73. Novák), Blažíček R.(C)(73. Kutra), Slavíček, Sytař, Polnický, Dobrovolný V., Jícha (46. Veselý V.), Červenka (26. Mička)

Trenéři: p. Poul, Němeček

Vedoucí týmu: p. Dacer

262 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page