top of page

Třetí liga jde do finiše


Nové Město má boj o záchranu stále ve svých rukách. Aktuální dvanáctá příčka by totiž s ohledem na vývoj druhé ligy neměla být sestupová. Musel by se stát zázrak, aby poslední Viktoria Žižkov FNL zachránila. Nicméně blízko sestupu je Znojmo, jehož pád by znamenal, že z MSFL sestoupí i třináctý celek.„Počítám s tím, že Znojmo spadne,“ nespoléhá se na pomoc z vyšší soutěže novoměstský trenér Richard Zeman. Jeho celek má před třináctým Hodonínem dvoubodový náskok, jenže méně příznivý los. Jihomoravané totiž ještě nehráli s posledním Valašským Meziříčím, které ze své beznadějné pozice bez jediné výhry vyhlíží konec sezony.

„Navíc naše aktuální forma není vůbec dobrá. Po úspěšném vstupu do jara, kdy jsme z úvodních pěti zápasů získali deset bodů, jsme z dalších pěti utkání vytěžili jen dva. Na podzim jsme dokázali v závěru zmobilizovat síly a o něco podobného se pokusíme i teď. A nejde jenom o to, se zachránit. Sestup může přijít, ale musí to být s hlavou nahoře. Ne, že budeme odevzdaní a každý si nás povodí,“ burcuje Zeman.

I když jeho svěřenci odehráli v neděli důstojnou partii s prvními Petřkovicemi,, byl k výkonu poměrně kritický.

V reálu to vypadalo na vyrovnaný fotbal, ale po zhlédnutí videa jsem se rozčílil, jak hloupě a naivně jsme inkasovali. Byla tam spousta nedostatků a momentů, kdy jsme zbytečně přicházeli o míč. Navíc ještě nějaké gólovky soupeře zlikvidoval Šmída,“ nebral si Zeman servítky.

Zbývající zápasy:

9. Otrokovice (V)

5. Vyškov (D)

10. Hlučín (V)

11. D. Benešov (D)

2. Kroměříž (V)

110 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page