top of page

U13 také přeborníkem kraje


Rantířov/NMNM - V sobotu se 15.6. se konal závěrečný miniturnaj o přeborníka kraje ve fotbalovém areálu v Rantířově. Zúčastnily se ho první dva týmy z naší skupiny ( SFK Vrchovina, FC Velké Meziříčí) a první dva týmy ze sousední skupiny (SK Pernštejn Nedvědice, HFK Třebíč).

Do semifinále nám výsledky z vedlejší skupiny přisoudily HFK Třebíč. Nebylo vůbec jednoduché kluky namotivovat s blížícím se koncem sezony na poslední dva zápasy, které měly výsledkově vyjádřit naši celoroční práci. První soupeř HFK Třebíč měl bohužel problémy se sestavou a chtěli bychom jim poděkovat za to, že přijeli a opravdu se snažili. Soupeři jsme toho moc nedovolili a po jednoznačném výsledku 9:0 jsme postoupili do finále. V něm nám druhé semifinálové utkání přineslo našeho tradičního soupeře FC Velkém Meziříčí, s kterým se poslední dobou trápíme. (Meziříčí porazilo těsně Nedvědici 1:0). Nejinak tomu bylo v tomto zápase, kde jsme se sice do šancí dostávali, ale gól ne a ne dát. Navíc jsme po rohovém kopu naší nedůsledností inkasovali a tak prohrávali 0:1. Naštěstí se nám podařilo velkou zarputilostí do poločasu vyrovnat. V druhém poločase jsme vsítili druhou branku, a byť jsme se o výsledek báli až do konce, udrželi jsme vedení. Zvítězili jsme tedy 2:1 a stali se přeborníky kraje. Aby byly výsledky kompletní, je třeba dodat, že Nedvědice v boji o 3. místo zdolala HFK Třebíč 2:1.

Semifinále: SFK Vrchovina – HFK Třebíč 9:0 (3:0) ⚽ Milan Dvořák 3x, Martin Dvořák 3x, R. Červenka, K. Hudák, L. Lempera

Finále: SFK Vrchovina – FC Velké Meziříčí 2:1 (1:1) ⚽ Martin Dvořák, K. Hudák

Sestava: Adam Červinka (B), Denis Bukáček, Milan Dvořák, Samuel Hendrich, Tomáš Kozel, Kryštof Hudák, Vilém Kalášek, Martin Dvořák, Karel Brusenbauch, Štěpán Strojvus, Radim Červenka, Lukáš Lempera, Filip Košík

Kluci děkujeme za celou sezonu. Je to velký úspěch!!!

#NMNM #SFK #U13 #JARO2019 #PŘEBORNÍKKRAJE

181 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page