top of page

U15 se po vítězství nad Pelhřimovem posunula do čela


Starší žáci nastoupili v Pohledci k zápasu o první místo v tabulce. Před zápasem ztráceli na svého soupeře dva bodíky, takže jedině výhra, je mohla posunout na výslunní krajského přeboru.

U15 – FK Pelhřimov 3:1 (2:1) ⚽ Kutra, Jícha, Starý

Sestava Vrchoviny: Dobrovolný J. - Sklenář, Šiška, Starý, Král, Sochor, Dobrovolný T., Havlík, Sláma, Pulkrábek (K), Jícha

Střídali: Mička, Štorek, Kutra, Chodilová, Jelínek

Trenéři: p. Krejčí

Vedoucí týmu: p. Macháček

Souboj o průběžné první místo v tabulce začali lépe hosté z Pelhřimova. Hned v 8. minutě se po sérii rohových kopů dokázali prosadit a otevřít tak skóre zápasu - 0:1. O pár minut později bylo srovnáno. Po pěkné kombinaci na levé straně hřiště nebyl problém pro Daniela Kutru do prázdné branky zakončit – 1:1. Těsně před poločasovou přestávkou se Vrchovině podařil stav utkánit dokonce otočit. Skvělou průnikovou přihrávku dokázal zúžitkovat Matěj Jícha umístěnou střelou na zadní tyč - 2:1. Nutno však podoknout, že už během prvního poločasu mohli pelhřimovští odskočit i do několika brankového vedení, proti byl však po celý zápas výborně chytající Jakub Dobrovolný.

Hosté ve 2. poločase ještě zvýšili aktivitu a drželi Vrchovinu pod soustavným tlakem. Svoje šance však proměnit nedokázali. Domácí tým hrozil především z rychlých protiútoků a dobrou kombinací. V 66. minutě po jednom takovém se míč i s trochou štěstí dostal k volnému Adamu Starému a střelou do prázdné svatyně zpečetil výsledek a definitivně zlomil odpor hostí - 3:1.

Názor trenéra: "Fyzicky vyspělejší soupeř nás po většinu zápasu přehrával, ale náš nadšeně bojující tým utkání doslova vydřel a odměnou mu bylo nejen vítězství, ale i posun na 1. místo tabulky KP Vysočina."

Rozhodčí: p. Straka

ŽK 0:0

Diváci: 35

#REPORT #ZÁPAS #PELHŘIMOV #201819 #SFK #VRCHOVINA

85 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page