top of page

U15 veze důležité body z podhradí Pernštejna


V 1. kole krajského přeboru Vysočina žáků naše patnáctka zajížděla na zápas do Nedvědice. Byla to dohrávka úvodního kola soutěže. Žáci mají odehrány tři zápasy a zatím nepoznali hořkost porážky.

SK Pernštejn Nedvědice - U15 1:2 (0:0)

Branky: 2x Dobrovolný T.

Sestava Vrchoviny: Dobrovolný J. - Sklenář, Šiška, Sochor, Starý, Král, Dobrovolný T., Havlík, Sláma, Pulkrábek (K), Jícha

Střídali: Mička, Jelínek, Kutra, Chodilová

Trenéři: p. Krejčí David

Vedoucí týmu: p. Macháček

Hostující mladíci nastoupili do utkání velmi aktivně a solidní kombinační hrou od začátku domácí přehrávali. Zejména v závěru prvního dějství jsme si vytvořili velký tlak s mnoha vyloženými šancemi, ale obrana Nedvědice v čele se skvěle chytajícím brankářem našeho náporu odolávala. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Úvod druhé půle vyšel opět lépe Vrchovině. Byl to však paradoxně domácí tým, který otevřel skóre utkání. Ve 43' Pokorný vystihl rozehrávku hostující obrany a střelou na bližší tyč zakončil - 1:0. Inkasovaná branka námi otřásla a na určitý úsek hry jsme vypadli z tempa. V 56' však přišel rychlý přechod do útoku a Tadeáš Dobrovolný neměl problém do prázdné branky zakončit - 1:1. I nadále jsme se tlačili za dalšími góly, ale několik dobrých náznaků se nám brankově vyjádřit nepodařilo. Až pět minut před koncem se po skrumáži ve vápně nejlépe zorientoval opět T. Dobrovolný a svojí druhou brankou zaslouženě otočil stav zápasu - 1:2. V nervózním závěru jsme přežili dvě ošemetné standardní situace a mohli se tak radovat ze zaslouženého vítězství!

Nejlepší hráči: T.Dobrovolný, Pulkrábek

Názor trenéra: "Pomaličku se nám daří do zápasů dostávat prvky naučené z tréninku, s herním projevem jsme určitě spokojeni. Nechci, aby to vyznělo nějak nabubřele, ale po většinu času jsme na hřišti dominovali. Brzdila nás však nízká efektivita, na počet vytvořených šancí jsou dva vstřelené góly určitě málo."

SK Pernštejn Nedvědice – U13 0:1 (0:0)

Branka: Dvořák Martin

Další naše zápasy:

2. kolo

U15 – AFC Humpolec 4:1 (2:1) Branky: Kutra, Starý, Dobrovolný T., Jícha

U13 – AFC Humpolec 7:0 (2:0) Branky: 3x Dvořák Milan, 3x Hudák, Dvořák Martin

3. kolo

Slavoj Polná – U15 2:2 (2:0) Branky: Kutra, Jícha

Slavoj Polná – U13 0:9 (0:1) Branky: 4x Hendrich, 2x Jelínek, 2x Hudák, Dvořák Martin

Starší žáci kategorie U15 jsou zatím na druhém místě za Bedřichovem pouze o horší skóre. To mladší žáci U13 zatím vedou tabulku před Pelhřimovem a Třebíčí, všichni tři mají stejný počet 9 bodů ze tří zápasů.

tabulka U15 - odkaz

tabulka U13 - odkaz

79 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page