top of page

U15 získala během 24 hodin DOUBLE


Kamenice n/L. / Nové Město - Během jediného dne museli starší žáci sehrát dva velmi vypjaté zápasy, ve kterých šlo o mnoho. Měli našlápnuto na DOUBLE, tzn. mohli vyhrát titul "Přeborník kraje Vysočina" a vyhrát krajské finále poháru v této kategorii U15. A to se povedlo, kluci jsou dvojnásobní mistři a získali oba poháry pro SFK Vrchovina.

FC Velké Meziříčí - U15 2:1 (2:1) ⚽ Švanda

V rámci 10. kola nadstavby KP Vysočina kluci jen těsně prohráli na hřišti Velkého Meziříčí v okresním derby 1:2, když jedinou branku vstřelil stoper Tomáš Švanda. Výsledek neodpovídá dění na hřišti, ale takový už je fotbal. A protože dotírající FK Pelhřimov také prohrál, naši kluci se již s předstihem stali přeborníky kraje.

Vše si vynahradili o den později na hřišti v Kamenici n/L. v další soutěži. Jejich soupeřem ve finále Krajského poháru byl tým AFC Humpolec, oba týmy se do tohoto finále dostali přes náročné vyřazovací zápasy. Hráči Vrchoviny od začátku spustili kanonádu, když první poločas vyhráli jednoznačně 5:0.

AFC Humpolec - U15 3:7 (0:5) ⚽ 2x Jícha, 2x Pulkrábek, Starý, Kutra, Švanda

Po zápase z rukou předsedy KFS Vysočina p. Vrzáčka převzal kapitán týmu Martin Pulkrábek pohár pro vítěze.

Vítězná sestava: Dobrovolný - Sklenář, Starý, Švanda, Havlík, Sláma, Jícha, Mička, Jirků, Kutra, Pulkrábek (K) Střídali: Jelínek, Dvořák Martin, Dvořák Milan, Hudák, Chodilová Trenéři: pánové Krejčí David a Jícha Jiří

Hodnocení trenéra Krejčího: "V hlavách jsme byli skvěle nastaveni což dokazuje první vstřelená branka tuším v desáté vteřině utkání, navíc po soupeřově rozehrávce. Kluci si celý zápas užívali, což byl také jeden z našich cílů do finálového klání. V době našlapané termínové listiny, školních výletů apod. chceme moc poděkovat hráčům a trenérům mladších žáků za ochotu a pomoc při tomto finále."

#NMNM #SFK #REPORT #DOUBLE #POHÁR #JARO2019

233 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše