top of page

U15 zvládla duel v Bedřichově


V 5. kole krajského přeboru Vysočina žáků naše patnáctka zajížděla na zápas do Jihlavy-Bedřichova. Tyto zápasy jsou vždy na výborné úrovni a tým trenérů Krejčího a Macháčka to neměl vůbec jednoduché.

Sokol Bedřichov - U15 1:2 (1:1) ⚽ 12. Kutra, 52. Dvořák Milan

Sestava Vrchoviny: Dobrovolný J. - Sklenář, Starý, Král, Dobrovolný T., Havlík, Sláma, Pulkrábek (K), Mička, Štorek, Jícha

Střídali: Jelínek, Kutra, Chodilová, Dvořák Milan, Dvořák Milan

Trenéři: p. Krejčí David

Vedoucí týmu: p. Macháček

Od úvodních minut se hrál svižný fotbal, se šancemi na obou stranách. Bylo vidět, že se utkala mužstva z horních pater tabulky. Ve 12' Daniel Kutra chytře tečoval střelu do protipohybu bedřichovského brankáře a Vrchovina šla do vedení - 0:1. Ve 26' se řítil domácí utočník sám na brankáře a dokázal proměnit - 1:1.

V 52' se Martin Dvořák postupoval taktéž sám na brankáře a střelou na zadní tyč vrátil Vrchovině vedení - 1:2. Chvíli na to se Bedřichovu podařilo skóre srovnat, ale pro ofsajdové postavení nemohla být branka uznána. Domácí se dále hnali za vyrovnáním, ale skórovat se jim už nepodařilo.

Názor trenéra: "Náš tým zápas oddřel a výsledkově jej zvládl. Nutno však podotknout, že ne vše bylo až tak růžové. Kvalitní soupeř nám ukázal velké mezery zejména v obranné činnosti hry, které se nám někdy i s notnou dávkou štěstí nevymstily. Příště musíme být daleko zodpovědnější."

Nejlepší hráči: J.Dobrovolný, Mička

Sokol Bedřichov – U13 1:7 (0:1) ⚽ 2x Dvořák Martin, 2x Jelínek, 2x Kalášek, Kozel

Žáci kategorie U15 jsou zatím na třetím místě za Pelhřimovem a Bedřichovem, má však zápas k dobru. Žáci U13 si výhrou upevnili vedoucí postavení v tabulce před Pelhřimovem a Třebíčí.

tabulka U13

tabulka U15

#REPORT #ZÁPAS #SFK #BEDŘICHOV #201819 #KP

63 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page