top of page

Devatenáctka o čelo tabulky porazila Nedvědici


Nové Město - O víkendu U19 přivítala tým z Nedvědice .Šlo o těžké utkání o čelo tabulky krajského přeboru.

„Věděli jsme o přednostech hostujícího týmu a chtěli jsme vycházet ze zajištěné obrany a poté využívat rychlosti našich útočníků (Žák,Dobrovolný). Museli jsme se obejít bez Veselého, který dostal minulý týden v Nové Vsi červenou kartu“, říká trenér Roman Dobrovolný. U19 měla velkou převahu a vyjádřila jí také pěknými góly.

SFK Vrchovina – SK Perštějn Nedvědice 4:3 (4:0) ⚽ 2x Žák, 2x Švanda

Sestava Vrchoviny: Vopršal – Liška, Kutra, Požár, Žák, Peňáz, Dobrovolný V., Hudec, Švanda (K), Novák, Chytrý

střídali: Červenka, Palaščák, Hudák, Škorpík

Připraveni: Mička

Trenéři: p. Dobrovolný, Martaus,

Vedoucí týmu: p. Švanda

Ve 13 minutě nás po důrazném napadání poslal do vedení skvěle hrající Žák. Zbytek první půle probíhal pod naší taktovkou, ale bez změny skore. To na naší straně jsme ve 20 minutě se štěstím odvrátili vyrovnání, kdy Vopršal vyrazil jedovatou střelu a z dorážky nás zachránilo břevno.

V druhé půli se konečně gólově prosadil nejlepší hráč domácího týmu Švanda v 51. minutě střelou spoza vápna – 2:0. Po chybě před naší brankou proměnil soupeř trestný kop 56 minutě – 2:1. V 73 minutě se opět prosadil Žák, kdy po přihrávce Švandy jistě zakončil – 3:1, ale v 87 minutě soupeř opět po naší chybě dramatizuje utkání – 3:2. V 91 minutě se odhodlal k dlouhému sólu Švanda a zvýšil naše vedení - 4:2, tímto gólem jsme se cítili jasným vítězem,ale soupeř se nevzdával a hned z výkopu po inkasované brance z poloviny hřiště přeloboval nejlepší hráč soupeře Sytař P. našeho brankaře – 4:3. To však bylo vše a toto vítězství nás drží na prvním místě o 3b právě před Nedvědicí a Bedřichovem.

Škoda jen úplného závěru, jinak pohledného zápasu, kdy většina hráčů Nedvědice demonstrativně nepodala vítězům ruce na pozdrav, to byla jediná kaňka.

Nejlepší hráči: Žák, Švanda

Názor trenéra: Klukům děkuji za odvedený výkon. Problém však vidím v naší produktivitě výsledek 4-3, přitom střely na branku 11-5.

Rozhodčí: p. Holub – p. Jahoda, p. Dvořák

ŽK 2:1, ČK 0:0

Diváci: 50

online tabulka

#NMNM #SFK #DOROST #NEDVĚDICE #201819

82 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page