top of page

U19 odčinila porážku výhrou ve Světlé


V 10. kole KP Vysočina po prohraném domácím zápase jeli naši dorostenci do Světlé. Díky skvělé první půli si zaslouženě odvezla 3 body za vítězství.

FC Světlá n/S. – U19 0:5 (0:4) ⚽ 2x Chroustovský, 2x Žák, Peňáz

Sestava Vrchoviny: Vopršal - Liška, Kutra, Žák, Peňáz, Chroustovský, Červenka, Veselý (K), Švanda, Novák, Požár

Střídali: Chytrý, Palaščák, Hudec, Škorpík

Trenéři: p. Dobrovolný

Vedoucí týmu: p. Švanda

Soupeř ze středu tabulky má urostlé a důrazné hráče a hraje podobný fotbal jako HFK Třebíč. Nakopávané balóny na rychlé utočníky. To jsme eliminovali včasným napadáním a pokrytím soupeře.

Naše hra po zemi přinesla užitek už ve 2. minutě, kdy Žák prokličkoval od pomezní čáry až k malému vápnu a jeho přihrávku usměrnil do branky Chroustovský – 0:1. Ve 34. minutě si role vyměnili, po krásné přihrávce Chroustovského mezi obránce, šel Žák sám na brankaře. Bez zaváhání navýšil naše vedení – 0:2. Hned o dvě minuty později vystřelil spoza 16 Červenka a po teči Žáka jsme vedli už o 3 góly. Ve 40. minutě vedl míč po lajně Chroustovský a jeho vysoká přihrávka se odrazila od zadní tyče za záda soupeřova brankaře, s výsledkem 0:4 jsme šli do kabin.

Ve 2. poločase jsme pokračovali v dobré hře a soupeře jsme vlastně nepustili do vyložené šance, když ještě v 62. minutě po tyčce Žáka odražený balón uklidil do prázdné branky Peňáz bylo vše rozhodnuto – 0:5. Konec zápasu byl už v naší režii, kdy jsme se snažili nedostat gól i pro postavení v tabulce, kde jsme o skóre druzí za Nedvědicí.

Nejlepší hráči: Chroustovský, Žák

Názor trenéra: „Za tento zápas chci poděkovat celému týmu“.

Poslední zápas podzimu sehrajeme v sobotu v 11:00 hod. na domácím hřišti proti Třešti.

#DOROST #NMNM #REPORT #ZÁPAS #201819

106 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page